petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

4 Yaşında Dişi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mavısandkaan tarafından 20 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. mavısandkaan

Arkadaşlar mrb bnm bir 4 yaşında dişi muhabbetim var yanına erkek almıştım 5 6 kere çifleştiler ama yavru vermedi ve erkek kuşum oldu bnde şimdi tekrar erkek almayı dusunuyorum yavru verirmiki?

2. Hürkan YILMAZ

Dişinizin çiftleşme dönemi geçmiş olabilir yada erkeğin.

3. BARAN

BARAN Guest

dişiniz kızgınlık dönemini geçmiş fakat onun yaşına uygun bi erkek kuş alın dişiniz kızgınlığa ilerde girerse kızgın bi erkek kuş ile beraber yumurta yapa bilme ihtimali %90 dır kuşunuz kısırsa o ayrı :)

4. İsmail YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    Maşallah kuşkunuz çok güzelmiş. Artık üreme döneminin sonuna gelmiş. Yeni kuş alırsanız yine başarısızlıkla sonuçlanabilir.

5. Sinan EREN

bu güzel dişi kuşu yalnız bırakmayın yavru çıkarmış bir buçuk yaşlı bi kuş alın şu an kızgın deyil ama zamanla yavru verir .

Sayfayı Paylaş