petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

4.Yumurta ve küçük bir soru :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mert KOZALI tarafından 21 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar bugün 4.yumurtamız çıktı ben size bir soru sorucam yavrular büyüdüğü zaman yuvalığa sığmama gibi bir durumu oluyormu ?

2. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Mert kardeşim öncelikle gözün aydın :) Eğer yuvalığın çok küçükse ve çıkan yavru sayısı çok fazlaysa sorun olabilir. Ama yuvalığın standart ölçülerde veya biraz daha büyükse hiçbir sıkıntı olmaz.

3. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    yuvalığa sığmam gibi sorun olacağını sanmıyorum ama ölçülerini bize söylersen yada resim eklersen net bilgiler verebilirz.

4. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Muhammey Bey ilk önce teşekkür ederim :) Ben yuvalığın fotoğrafını çekiyiyim akşam üstü :)

Sayfayı Paylaş