Karadeniz Pet

40 Günlük Yavrunun Cinsiyeti?

Batuhan SEZER

Meraklı Üye
Öncelikle herkese merhaba :) Bugün 40. gününe giren yavru kuşumun cinsiyeti nedir ?

Maşallah , süper bir erkek :)

Çok teşekkür ederim bende kendimce erkek dedim fakat sizlerinde yorumlarınızı almak istedim :) Kuşlarımın ilk ve tek yavrusu bu. İlk gözağrım diyebilirim...

uçabiliyor mu ya bişey soracam bende yeni yavru aldım hemen hemen bu kuş kadar ingiliz kırması diye aldım uçuş kanatlarını kesmişler mi yoksa yeni mi çıkıyor acele yardım edebilir misiniz ?fotografını koyamadım avcuma alıp ürkütmek istemiyorum ama gerekirse çeker atarım sadece bu yaştaki kuşların kanatları uçabilecek kadar gelişmiş midir ?lütfen acele yardım

uçabiliyor mu ya bişey soracam bende yeni yavru aldım hemen hemen bu kuş kadar ingiliz kırması diye aldım uçuş kanatlarını kesmişler mi yoksa yeni mi çıkıyor acele yardım edebilir misiniz ?fotografını koyamadım avcuma alıp ürkütmek istemiyorum ama gerekirse çeker atarım sadece bu yaştaki kuşların kanatları uçabilecek kadar gelişmiş midir ?lütfen acele yardım

Bu soruyu açtığın konuda sorsan daha iyi olurdu, neyse kuşların kanadı yuvadan atladığında gelişiyor, senin kuşun kanadından uçtaki 3-4 tüyü eksik gibi, kanadını yavaşça açıp bak kesilmişmi, çekilmişmi yoksa başka problemmi var? resim eklersen bizde yardımcı oluruz.

Tebrikler maşallah cinsiyeti erkek burnu dahada kapanir

bana dişi gibi geldi konu açılalı da baya olmuş merak ettim erkek mi dişi mi oldu hocam

Maşallah tosuna :)

Geri