petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

45 Günlük Yavru Egitimi Vol.2(g0rky06)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve g0rky06 tarafından 17 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Merhaba arkadaşlar,
    Daha önce sizlere http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/yavru-muhabbet-kusu-egitimi-videolu-g0rky06-25056.html bu konuyu paylaşmıştım simdi sizlere 2 .videoyu paylasıyorum bu aşamada artık kafes içinden degilde dışarıda eğitimler başlıyor ve videoda gördügünüz kuş egitimini tamamladı artık rahatca komutlarınızı ve el hareketlerinizi anlar.

Not: Videodaki kuş 45 günlük yavru satılıktır 100 tl. Daha fazla yavru için http://www.muhabbetkusu.com.tr/yavru-muhabbet-kusu-satanlar/ankara-ele-alisik-yavru-30-40-gunluk-26142.html tıklayınız.

[YOUTUBE]aExeki7p3dU[/YOUTUBE]

Emeğe saygı lütfen..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:24 -->-> Daha önceki mesaj 19:43 --

eğitim için hertürlü sorularınızı sorabilirsiniz.

#1 g0rky06, 17 Eylül 2014
    Son düzenleme: 16 Eylül 2014
  2. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    konu yanlış yere açılmış sanki..Ama güzel bir iş olmuş tebrikler..

3. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    insanların soruları cevapları olabilir bu baslık altında :p

4. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    Haa o mantıkla yani anladım :D

Sayfayı Paylaş