Karadeniz Pet

.

• Konbuyu başlatan Hakan ÖZTIRAK
  • Başlangıç tarihi
H

Hakan ÖZTIRAK

Guest
.

Moderatör tarafında düzenlendi:
.

İnşaallah ciftlesmislerdir ama Murat ağabeyin dediği daha büyük ihtimal kan dolasimlarini hizlandiriyordurlar

Sabaha karşı hava daha aydınlanmamışken çok fazla kanat çırpma sesi geliyor kuşlardan sanki olduğu yerde uçmaya çalışır gibi korkacakları herhangi birşeyde yok çifleşiyormı bilmiyorum ama çifleşseler 2 hafta öncede birkaç gün aynı şeyi yaptılar yumurtlamaları lazımdı neden yapıyorlar acaba yardım edemisiniz.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ya birşeyden ürküyorlar, ya da sabah sporu dendiği gibi :) Çünkü genelde hava aydınlandıktan sonra ve 2,5-3 saatlik dilimde en aktif oldukları dönemdir çifleşmeleri için.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:14 -->-> Daha önceki mesaj 19:13 --

Sabaha karşı hava daha aydınlanmamışken çok fazla kanat çırpma sesi geliyor kuşlardan sanki olduğu yerde uçmaya çalışır gibi korkacakları herhangi birşeyde yok çifleşiyormı bilmiyorum ama çifleşseler 2 hafta öncede birkaç gün aynı şeyi yaptılar yumurtlamaları lazımdı neden yapıyorlar acaba yardım edemisiniz.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu arada Korkuteli'ni gördüm. Canım yanık dondurma çekti :)

.

.

Geri