Karadeniz Pet

.

• Konbuyu başlatan Hakan ÖZTIRAK
  • Başlangıç tarihi
H

Hakan ÖZTIRAK

Guest
.

Moderatör tarafında düzenlendi:
4. resimdeki gibi dişi hala yuvalığa ilgi duyup vakit geçiriyorsa olumlu gelişmelerin yakında olacağının habercisidir.

.

.

Bazen ilgisi çok artıyor bazen azalıyor 1 2 saat içinde durduğu oluyor bazende hiç girmediği oluyor

Yuvaya ilgi duyması güzel bir gelişme. Zamanla daha da artacaktır ilgi. 1.5 aydır sizde olduğunu belirtiğiniz kuşların (daha önce eş değillerse) birbirlerine alışıp eş olmaları 1-2 ay bazen daha fazla sürebilir. Daha önceden eş iseler yeni ortamlarını benimseyip alışmaları için de 3-4 hafta gerekebiliyor.

.

Üreticiden aldım kuşları aldığımda 1 1.5 ay önce yumurtlamışlardı dedi yani daha önce çiftler bende de 1.5 ay geçti yerlerini değiştirmedim hiç

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mama ve nijer vermeye devam edip fazla rahatsız etmeyin. Kısa zamanda sonuç alırsınız İnşallah.

1.5 ay erken bir süre daha bekleyin ben çiftinizi çok beğendim 3. fotoğrafta dişi kızgınlığını belli ediyor güle güle besleyin inşaallah yavru alırsınız

evet biraz acelecisiniz inşaallah olacaktır fazla rahatsız etmeyin ihtiyaçlarını görün ve salmayın yeter

Maaşallah gerçekten çok şirin bakıyorlar .yakında kendisini hazır hissedecektir dişi.fazla rahatsız etmeyin .

Benim kuşlarda dışı kızgın değil ve 6 aydır yumurta gelmedi. Disinin ceresi aynı sizin kusunki gibi. Bakalım sabır gostercez bir sure daha.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri