Karadeniz Pet

5-10 kg kadar Yem arıyorum

• Konbuyu başlatan Gokay Akgul
  • Başlangıç tarihi
G

Gokay Akgul

Guest
Merhaba arkadaşlar Benim 2 çiftim var ve üretimine başlıyacam yavaş yavaş. Bana 5 ile 10 kg arası muhabbet yemi lazım 25 kg almaya gücüm yetmez Bunu Tekirdağa gönderebilecek varmı acaba ? şimdiden teşekkurler

Açık satan yer yokmu 10 kg'da indirimde yaparlar

Bilmıyorum usta Hayraboluda yok sanırım :) muhabbet kuşuna önem verilmiyor burda pek.

Gökay kardeşim şehir dışından alman onun kargo ile sana gelmesi zaten 25kg parasını bulur :)

http://www.beyazdegirmen.com/asp/product/22/B302-Bravo-Ekonomik-Muhabbet-Yemi-25Kg

25kg = 68 TL (KARGO ÜCRETSİZ) Zaten aynı şehirdesiniz :) Bu firmada Tekirdağ Merkez'de. Gidip bizzat yerinden alırsan daha ucuza alacaksındır. Çünkü kargo ücreti fiyata eklenmiş durumda. Elden teslim aldığın vakit daha ucuza gelecektir. Tabii eğer sana yakınsa gidip elden alman daha mantıklı..

Ama yok yinede ben 10kg kadar almak istiyorum dersen aynı üründen sana 10kg gönderebiliriz kardeşim.. GÖKHAN GENÇ abimiz satışını yapmakta..

Eyvalllah sağolasın muhammet ben bi haberleşeyim şu dayılarla ona göre size haber ederim gönderin yada buldum diye.. İlgin için teşekkür ediyorum :)

Geri