Karadeniz Pet

5-6 aylık yavrumun kırılan gagası

Berrin YASMİN

Emektar Üye
Selam arkadaşlar çok uzun zamandır yoktum tekrar aranızdayım bugün sabah cıyak cıyak ses geldi neyse kuşlarımın odasına gittim ve kendi yavrularımdan olan bu kuşum yuvalıkta tek başına ve her yer kan ve kafeste 2 dişi kardeş ve Annemlerde boşta olan erkeği bunların yanına atmıştım eş seçmesi için 4 5 gün oluyo ERKEĞİ KAFESE KOYALI kavga etmişler desem kavga değil çünkü diğer dişi çok çokkk sakin erkek de sakin veee diğer kuşlarda 1 damla bile kan yok nasıl bu hale geldi anlam veremedim çifhane kafesin yan tarafında da Anne Baba var ara bölmeden onlar yaptı desem onlarda da kan yok ve bu kuş nasıl yem kırıcp yicek pet shopa gittim kabuksuz yem almak için kuşla beraber kabuksuz yeme gerek yok dedi ve kalmamış kabuksuz yem mama yap vitamin takviyesi olur dedi mama yaptım ama yememiş şırınga ile besleme çalıştım ama faydasız yediremedim bi türlü ve çok çokkk az 3 4 tane yem kırıp yemiş sanki ama bu şekilde nasıl doyabilir ki ben ne yapabilirim başka tavsiyeniz var mı bu arada dişiyi başka kafase aldım erkekle eş tutuyorlardı tam birbirine yem yedirmeler falan ama bu durumda ayırdım iyi mi kötü mü yaptım sizce yıllardır kuş besliyorum hayatımda ilk defa böyle bi şey başıma geldi nemli pamuk ile temizleyi daha sonra da batikonla temizledim kan durdu

Son düzenleme:
Bu kuşa acil müdahale gerek hayvanın haline bak yazık

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kanama ne durumda şimdi

İyi bari geçmiş olsun

Kafesin tellerinin birleşme yerindeki az aralıklar var ilk fotoğrafta görüldüğü gibi acaba oraya sıkıştırıp çıkmaya çalışırken mi kırdı içim cız etti çok kötü görünüyor kim bilir nasıl canı yandı. :(

şırıngayla beslemeye çalışın açlıktan ölmesin. :( Çok üzüldüm inşallah düzelir.
Keşke eşi olsaydı o beslerdi.

Kafesin tellerinin birleşme yerindeki az aralıklar var ilk fotoğrafta görüldüğü gibi acaba oraya sıkıştırıp çıkmaya çalışırken mi kırdı içim cız etti çok kötü görünüyor kim bilir nasıl canı yandı. :(

şırıngayla beslemeye çalışın açlıktan ölmesin. :( Çok üzüldüm inşallah düzelir.
Keşke eşi olsaydı o beslerdi.

Bu kafeste olmadı çifthane kafesteydi inşallah düzelir

Geri