Karadeniz Pet

5 ay önce aldigim Çikonun resimleri

• Konbuyu başlatan furkan0
  • Başlangıç tarihi
F

furkan0

Guest
merhaba 5 ay önce aldigim Çikomun resimleri 5 ay önce ilk aldigim gun paylasmistim resimleri simdi yine paylasiyorum simdi eskisinden saha canli ve daha yaramaz :D
askim falan diyo pc oynarken omzuma konup kulagimi kemiriyor hatta çorbanin icine girmeyi denedi allahtan soğuktu corba :D
özellikle kasinirken cektim yoksa mumkun deil yakalamak bi kasinirken duruyo :D
resimler ::::
xYv8gz.jpg

e58X6L.jpg

x39Mn0.jpg

w1YBRB.jpg

eoAp1X.jpg

Maşallah Çiko yakışıklı bir erkek Allah uzun ömür versin :)

Hep tüyleriyle oynarken çekmişsiniz boydan yüzünü görebileceğimiz bi fotoğrafı yok mu bu şirinliğin? Yoksa biraz utangaç mı:)

çok tatlıymış. kafesin üstündeki oyuncağı nedir ? tam olarak onunla etkileşimi nedir ? kendi kuşuma bir oyun alanı yapıcam da evin belli bir bölgesinde, çeşitli oyuncaklar arıyorum ilginç, bilgi verirseniz sevinirim

Yorumlar için tesekkur ederim :)

Hep tüyleriyle oynarken çekmişsiniz boydan yüzünü görebileceğimiz bi fotoğrafı yok mu bu şirinliğin? Yoksa biraz utangaç mı:)

utangaç değilde cok enerjik bi kasinirken bide uyurken duruyo :D

çok tatlıymış. kafesin üstündeki oyuncağı nedir ? tam olarak onunla etkileşimi nedir ? kendi kuşuma bir oyun alanı yapıcam da evin belli bir bölgesinde, çeşitli oyuncaklar arıyorum ilginç, bilgi verirseniz sevinirim

o oyuncagin adi geomag [miktatis]
google amcaya geomag yazarsaniz görebilirsiniz :) baya eski 5-6 senelik miktatislarim bos bos duruyodu bende oyuncak yaptim arasira parlak kismi ile konusuyo.