petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

5 ay önce aldigim Çikonun resimleri

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve furkan0 tarafından 16 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. furkan0
    Gizli

furkan0 Guest

merhaba 5 ay önce aldigim Çikomun resimleri 5 ay önce ilk aldigim gun paylasmistim resimleri simdi yine paylasiyorum simdi eskisinden saha canli ve daha yaramaz :D
    askim falan diyo pc oynarken omzuma konup kulagimi kemiriyor hatta çorbanin icine girmeyi denedi allahtan soğuktu corba :D
    özellikle kasinirken cektim yoksa mumkun deil yakalamak bi kasinirken duruyo :D
    resimler ::::

2. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Maşallah Çiko yakışıklı bir erkek Allah uzun ömür versin :)

3. furkan0
    Gizli

furkan0 Guest

:) o kadar yakisikli ki kendini birsey saniyo evin içine apartman kedisi girdi gitti kedinin kulagini isirdi kedi kacti ne iş anlamadim :D

#3 furkan0, 16 Ocak 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 16 Ocak 2014
  4. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Hep tüyleriyle oynarken çekmişsiniz boydan yüzünü görebileceğimiz bi fotoğrafı yok mu bu şirinliğin? Yoksa biraz utangaç mı:)

5. Mana
    Gizli

Mana Guest

çok şeker maşallah

6. Taylan

Taylan New Member

Beğenileri:
    1
    çok tatlıymış. kafesin üstündeki oyuncağı nedir ? tam olarak onunla etkileşimi nedir ? kendi kuşuma bir oyun alanı yapıcam da evin belli bir bölgesinde, çeşitli oyuncaklar arıyorum ilginç, bilgi verirseniz sevinirim

7. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
  8. filiz Tohum
    Gizli

maşallah rengide kendiside çok güzel :)

9. furkan0
    Gizli

furkan0 Guest

Yorumlar için tesekkur ederim :)

utangaç değilde cok enerjik bi kasinirken bide uyurken duruyo :D

o oyuncagin adi geomag [miktatis]
    google amcaya geomag yazarsaniz görebilirsiniz :) baya eski 5-6 senelik miktatislarim bos bos duruyodu bende oyuncak yaptim arasira parlak kismi ile konusuyo.

Sayfayı Paylaş