petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

5 aylık muhabbet kuşu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve onurkose28 tarafından 16 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. onurkose28

onurkose28 Member

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar bir kuş begendim 5 aylık kuş almak istiyorum cok begendim ama kararsızım kuş ele omuza alıskınmış acaba alsam ben onu eğitebilirmiyim ve konusturabilirmiyim yeteri ilgiyi vericeğimi düşünüyorum ama 5 6 aylık arası oldugu için kararsız kaldım ne diyorsunuz acaba şimdiden herkeze teşekkür ederim

#1 onurkose28, 16 Haziran 2016
    Son düzenleme: 16 Haziran 2016
  2. Eylulgunesli

Eylulgunesli Active Member

Beğenileri:
    53
    Cevap: 5 aylık muhabbet kuşu

Daha küçük kuşların daha çabuk alistigi doğru ama her kusun da kendi karakteri var ve bu kus yabani degil dediğinize gore bu bir avantaj. Sabırla ilgilenirseniz cok güzel eğitilebilir.

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    270
    Cevap: 5 aylık muhabbet kuşu

Ele omuza alışık olması avantaj. Yeterli ilgi gösterilirse eğitime cevap verecektir.

Sayfayı Paylaş