Karadeniz Pet

5 dakikada 6 defa çiftleştiler

• Konbuyu başlatan Crowlie
  • Başlangıç tarihi
C

Crowlie

Guest
Yeni aldığım muhabbetlerin altında 25 günlük yavru olmasına rağmen anne ve baba gece 5 dakika odalarının ışığını açtım ve sayabildiğim kadarıyla tam 6 defa çiftleştiler belki kaçırdıklarım da olabilir :) Arkadaş ne bu kızışkınlık bu hayvanlarda sürekli iş başındalar ne zaman baksam çiftleşiyorlar :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
25 günlük yavru nasıl çifleşir onu anlamadım doğurusu dostum...

altında 25 günlük yavrusu var.Anne ve baba sürekli çiftleşiyor. Şimdi anladın?

Sen uykudan yeni mi kalktın ya da uykun mu geldi dostum :) diyorumki elimde yeni aldığım yavrusu olan muhabbet kuşu var. yavru kuş yuvalıkta tek başına uyuyor genelde. Fakat anne ve baba sürekli dışarı çıktılarmı çiftleşiyorlar.Şimdi 5 dakika odalarının ışığını açtım sayabildiğim kadarıyla 6 defa çiftleştiler.
Yavru yeme düşünce birdaha mı kuluçkaya yatacaklar da bu şekilde sürekli çiftleşiyorlar.
yavru tam tamına 25 günlük

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 04:03 -->-> Daha önceki mesaj 03:26 --

Sanırım dişideki bu oluşmamış yumurta kabuksuz yumurta oluşumuymuş. Sebebi ise karın arğrısından dolayıymış.

aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için link KABUKSUZ YUMURTA YUMURTLAMA | Muhabbet Kuşu

Ayrıca bir sevindirici haber daha erkek hint bülbülüm dişiyi kafeste kovalamaya başladı an itibariyle :D sanırım eşleşecek kıvama geldi ama dişi kaçıyor bu sefer

Yeni yumurta habercisi diyelim. Dikkat et anne yavruyu öldürmesini bi de yavruyu beslenmeyi bakabilirler.

kalamar kemiği asın kus kumu mutlaka ayrı bir kapla olsun bu dediklerim kafeste var mı?

kalamar kemiği kuş kumu günlük taze maması bulunuyor zaten kafeste. Yavruyu beslemeyi bırakmanın aksine elime her aldığımda kursağı dolu oluyor :) Fakat yavru yeme düşünce birdaha yatacaklar mı kuluçkaya yoksa yapmış olmak için mi çiftleşiyorlar anlamadım

sen dört ayak üzerine düşmüsün güzel kardeşim baksana kuşlar yerlerinde bile duramıyorlar ne yedirim içiripte izletiyorsun söylesene

:D kuşların yapısından sanırım erkek sürekli çiftleşmek istiyor dişi de hayır demiyor. şu aralar kendi tarifim mama yapıp veriyorum ekstradan birşey yok rahatsız da etmiyorum ama yanlarına gidip izleyince utanmazlar hiç rahatsız olmuyorlar. Çatır çatır götürüyorlar işi :)

Geri