Karadeniz Pet

5 gundur aradigimi buldum sanirim cinsiyet ve yaşı

• Konbuyu başlatan orcunaslim
  • Başlangıç tarihi
O

orcunaslim

Guest
http://i.hizliresim.com/A2ovvL.jpg

Acaba cinsiyeti ve irki ve yasi nedir ??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:22 -->-> Daha önceki mesaj 11:43 --

Kimse yokmu ya öğrenmem gerekiyor cinsiyetini ve yaşını

Erkek galiba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:53 -->-> Daha önceki mesaj 12:51 --

yerli kuş en fazla 2 aylık kuşunuz

Bencede ben arastirdim yavru erkeklerin ceesiyle ayni renkte biraz kotu cekiorda fotograf makinasi yas olarak 1-2 aylik falanmi

Yani alisir ve egitirim demi kolaylikla cunki cok haylaz bugun aldim ve aldigim anda her tarafa atlamaya basladi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:08 -->-> Daha önceki mesaj 12:58 --

Alisir demi??

evet Alışır ilk günler su icmeyebilir yem yemeyebilr uyuklar ve ilk 15 gün akfeste salmayın onla konuşun sevginizi gösterin büydünde eş Alabilirsiniz

Tamam yem yiyor ama su ictigini görmedim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:12 -->-> Daha önceki mesaj 13:10 --

Bide benim eski kusum kaplumbagam var onla arkadaslik kurmustu onu o akvaryumundan cikariodu nasil yaprigini bilmiorum ama bildigimiz kucukcuk kaplumbaga masanin ustunde geziniyor :)

Geçmiş olsun.. hava akımının oldugu yerde tutmayın kusları.

bir buçuk aylık var yok yavrunuz hayırlı olsun :) sevginizi ve ilginizi eksik etmeyin. erkek gibi geldi bana ama bilemem.

Ama erkek cunki yavru erkek fotograflarina baktim ceresi ayni ve erkek gibi davraniyor kafasini salliyor habir ucuyor

Geri