Karadeniz Pet

5 katlı 40x32 üretim kafesi nasıl?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Murat NUR

Paylaşımcı Üye
geçen gün de konu açtım ilgilenen olmadı. tuğrakafes (izmir) den almayı düşündüğüm kafes sizce nasıl ebat olarak eni dar ama yerim de pek geniş değil malesef. bir de netten plastik folluklu yuvalık satan yer bulamadım öneren var mı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:05 -->-> Daha önceki mesaj 23:44 --

geçen gün de konu açtım ilgilenen olmadı. tuğrakafes (izmir) den almayı düşündüğüm kafes sizce nasıl ebat olarak eni dar ama yerim de pek geniş değil malesef. bir de netten plastik folluklu yuvalık satan yer bulamadım öneren var mı.

tuğrakafes 5 katlı 40x32
https://www.facebook.com/155491017894511/photos/pcb.837713699672236/837713503005589/?type=3&theater

naturbird 4 katlı 40x32
4 Katlı Üretim Kafesi | NaturBird

hangisini önerirsiniz

Almayi dusundugunuz kafes yerli olarak adlandirilan ufak tip kuslar icin belki uygun olabilir, ama buyuk boy kuslar icin kucuk. Buyuk tip kuslar icin en az 60x40x40 olmali bence.Daha buyuk olursa daha iyi ornegin 80x40x40 gibi.
Forumdan [MENTION=4069]Berkay[/MENTION] Erdinc Bey'in guzel yuvaliklari vardi, bir temasa gecin isterseniz.

Bunların mdf olanları var dolap gibi kendinden folluklu önündede koruma mikası var yem ve tüyler kafes dısına saçılmasın die onlar daha güzel.ama biraz daha pahalı diye biliyorum.

folluk için Gittigidiyor bu satıcıdan alabilirsin ben sürekli burdan sipariş veiririm bi sıkıntı yaşamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri