Karadeniz Pet

5 TL'ye Show Jumbo Yavru

muhammet kardeşim eğer resimdeki 2 acık gri olan kuşlarıda vericeksen ben şimdiden 10 adet çekiliş hakkı almak istiyorum oldu mu ?

BUNU 1 HAFTADIR DÜŞÜNÜYORUM BEN MUHAMMET :) RÜYANDAMI GÖRDÜN KARDEŞİM:d ONLİNE MEZAT AHAHAHA:d VALLAHİ 1 HAFTADIR DÜŞÜNÜYORUM FİKİRLERİMİZ AYNI O HALDE:d

Bende katlmak istiyorum fakat 1.2.3 ye verilrise öncelik 1.ye sonra 2. istediğini alsn 3.yede ne kalrsa 3.ingilizde olur teşekkürler birde kura çekmni biz nasl görecez

Üyelerin hepsine birer numara verip random.org üzerinden canlı yayın yaparak çekiliş yapmanız gerekmekte aksi halde kimse inanmaz.
R10 da iphone çekilişi oldu site yöneticisi kendine almıştı telefonu. insanların aklında şüphe olmaması için bu şekilde yapmanız doğru olacaktır.
Ayrıca site için faliyet yapmak istiyorsanız site sizin.. kendi cebinizi değil forumdaki faliyetin ön planda olması gerekiyor. 250tl 2jumbo vermiş oluyorsunuz. 2jumbo kendi cebinizden verebilirsiniz veya farklı şeyler düşünebilirsiniz. burdan bakınca bu çekilişte sizden başka karlı çıkacak yok

BUNU 1 HAFTADIR DÜŞÜNÜYORUM BEN MUHAMMET :) RÜYANDAMI GÖRDÜN KARDEŞİM:d ONLİNE MEZAT AHAHAHA:d VALLAHİ 1 HAFTADIR DÜŞÜNÜYORUM FİKİRLERİMİZ AYNI O HALDE:d

ümit bey beni baya bir şaşırttınız burada ki yorumlarınızla. Muhammet bey hakkında demediğnizi bırakmıyorsunuz. hırsız o, türkiyenin en büyük platformu lafını bizden çaldı. com.tr den önce bizim sitemiz vardı Muhammet aynısını kopyaladı diye heryerde herkese konuşuyorsunuz sonra burda farklı hareketler sergiliyorsunuz. gerçekten şaşırdım.

insanlar tutarlı olmalı. yüzü neyse içi de o olmalı. insanlar kendi çıkarları için başkalarını kötüleyip sonra farklı davranmamalı.

gerçekten hoş olmayan durumlar bunlar

ben de katılmak istiyorum. açıklamaları bekleyeceğiz :)

Arkadaşlar öncelikle şunu belirtmek isterim ki bazı arkadaşlarımız JUMBO demişler JUMBO değil.. Verilecek olan kuşlar SHOW JUMBO !!! JUMBO ile SHOW JUMBO arasında dağlar kadar fark var.. Kaldı ki Jumbo ile Show Jumbo'yu birbirinden ayırt edemeyecek olan arkadaşlarımız lütfen bilmeden etmeden yorum yapmasınlar.. Örnek teşkil etmesi adına eklediğim show jumbo yavrulardan daha kaliteli kuşlar vereceğimizden en ufak bir şüpheniz olmasın.. Vereceğimiz show jumbo yavrular 10 üzerinden 10 alacak kuşlar olacaktır.. Katılım için sadece konu altına bende katılmak istiyorum yazmanız yeterli.. 50 kişilik ekip sağlandığı vakit herkes kaç bilet hakkı almak istiyorsa ona göre ödemesini yapacak vereceğim hesap numarasına.. Bu işten eğer ki %1 dahi en ufak bir kâr edeceksek o kârı Rabbim boğazımızdan geçirmesin inşAllah.. Aksine cebimizden çıkacak..

Çekilişi Google Hangouts aracılığı ile YOUTUBE'den canlı olarak izleyebileceksiniz.. Böylelikle en ufak bir şüpheniz olmamış olacak.. Çekilişi random veya wmaraci çekiliş aracı ile gerçekleştirebiliriz..

Abi katılacak olanları bir liste haline ilk mesajın altına toplasan çok güzel olur. Kimin katılıp katılmayacağı belli olur.

İşin içine allah peygamber giriyorsa düşünüp yapican bu işler bu devirde böyle işliyor.

ümit bey beni baya bir şaşırttınız burada ki yorumlarınızla. Muhammet bey hakkında demediğnizi bırakmıyorsunuz. hırsız o, türkiyenin en büyük platformu lafını bizden çaldı. com.tr den önce bizim sitemiz vardı Muhammet aynısını kopyaladı diye heryerde herkese konuşuyorsunuz sonra burda farklı hareketler sergiliyorsunuz. gerçekten şaşırdım.

insanlar tutarlı olmalı. yüzü neyse içi de o olmalı. insanlar kendi çıkarları için başkalarını kötüleyip sonra farklı davranmamalı.

gerçekten hoş olmayan durumlar bunlar

Bu Cümlemdeki Abes Olan Nedir ''BUNU 1 HAFTADIR DÜŞÜNÜYORUM BEN MUHAMMET RÜYANDAMI GÖRDÜN KARDEŞİM:d ONLİNE MEZAT AHAHAHA:d VALLAHİ 1 HAFTADIR DÜŞÜNÜYORUM FİKİRLERİMİZ AYNI O HALDE:d''

sen her kimsen ben seni tanımıyorum ama seziyorum seninle daha önce hiç konuşmadık bu hesapda muhtemelen fake bi hesap kim oldugunu seziyorum akıllı ol abuk subuk yorumlar yapma şu 2 tarafında çoluk çocuk muhabbetleri sıkdı artık hepiniz 30 yaslarında adamlarsınız fake hesaplarla takılıyosunuz ayıp siz gecen bana ticari amaçla site acmak istedigimide yayan gruptansınız muhtemelen beni zaten camiada tanıyan tanıyo benim en dandik kusum 200 300 liradan gidiyo neyin ticaretini yapayım ticaret yapıcak olsam buradan ilan acarım ben muhammetin hatası oldumu yüzüne yada siteye yazabiliyorum örnekleri var arastırırsanız görürsünüz kovuldunuz buradan yada cıktınız ben bilmem aranıza girmem benim gecmişimide muhammet biliyo bu site olaylarındada BUGÜN OKAN ŞENOL ARKADAŞINIZADA DEDİM MUHAMMETİN ŞAHSIM ADINA BİR YANLIŞINI GÖRMEDİM BEN KİMSE İÇİN KİMSEYE TAVIR ALMAM şunuda söyleyeyim site yönetimi ile olan muhabbetinizde ilk basta haklıydınız ama sonradan cok haksız duruma düştünüz fake hesaplar açmalar konuşmalar vs sonradan gercekten cok haksız duruma düştünüz ilk basta haksızdı muhammet ama iç yüzleri görünce sizinde geri kalır bi yanınız yokmus harbi huzur bozmaktan karşıtlık yapmaktan 2 ye bölünmekten baska bişeye yaramazsınız siz BAKIN BENDE SİTE AÇIYORUM SENİN GİBİ ÜYELER GELECEĞİNE KİMSE GELMESİN DAHA İYİ BİLGİ İHTİYACI OLANLAR GELSİN ZITLAŞMA TARAF VS OLUŞTURACAK İNSANLAR ZATEN ATARIM BEN SİTEDE BANLARIM MUHAMMET GİBİ UGRASAMAM BEN ONUN İÇİN BÖYLE BBG EVİ GİBİ FORUM SİTESİNDE EGO TATMİN EDECEĞİNİZE GİDİN DE BİLGİYE İHTİYACI ADAMLAR NEMALANSIN HEPİNİZE İYİ FORUMLAR

Bende çekilişe katılmak istiyorum.

Geri