petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

5 yıllık muhabbet kuşumdu :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve cenkturen tarafından 22 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. cenkturen

cenkturen Guest

Benim 5 sene önce aldığım ve 5 ay önce hata edip verdiğim muhabbet kuşumu yavru almıştık ve kafasında çizgiler yoktu gözünde iris de yoktu 5 sene boyunca irisi olmadı ırkını çok merak ediyordum :) Kırma bir kuş muydu ? bu aldığımdan bu yana hiçbir hastalığını görmedim sadece vahşiydi o kadar. Resim 3-4 yaşındayken çekilmişti sanırım.

#1 cenkturen, 22 Nisan 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 22 Nisan 2013
  2. Yücel YETİMOĞLU

kardeşim resimden tam ırkını çıkarmak mümkün degl ama benim tahminim yerli kuş diye düsünüyorum

3. cenkturen

cenkturen Guest

Teşekkür ederim :) göz irisleri hiç oluşmadı ondan sordum farklı bit tür olabilir mi diye :D

4. Numan Küçük

Cekinik parçalı grubuna giriyor bu mubis. Bu turde iris görünür hale gelmez normal muhabbet gibi; her zaman siyahtir.. cere rengi erkeklerde pembedir her zaman.. disilerinki ise mordan k.rengine kadar degisebilir..

5. Cihan AYTAN

Beğenileri:
    25
    Numan arkadaşımızın dediği gibi çekinik parçalı bir kuş

6. Yücel YETİMOĞLU

ben bu forumu seviyorum :)
    Teşekürler bilgilendirme...

7. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    +++++++++++++

8. cenkturen

cenkturen Guest

Herkese teşekkürler :)

9. Numan Küçük

Ne demek arkadaşlar her zaman.. saygılarımla

10. HalilBOZOĞLU

bu türün aynısından bendede var. erkek böyle dişi farklı. bu türlerde çiftleşmeden bir sıkıntı falan oluyo mu ? burnu bunun gibi pembe rengi gözleri aynı benim ki 12 aylık ?

11. Yücel YETİMOĞLU

çok güzel bir soru bende merak ettm

Sayfayı Paylaş