petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

5 yumurta gelmiş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet KOÇTÜRK tarafından 21 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Tags:
  1. Mehmet KOÇTÜRK

Mehmet KOÇTÜRK New Member

Beğenileri:
    0
    S.a arkadaşlar. Ara tatil için memleketime gitmem dolayısıyla kuşlarımı hava soğukluğu nedeniyle götüremedim ve burada güvendiğim bir petshopa bırakmıştım.18. Gün geldim memleketten. Yani bugün. Fakat büyükbir sürprizle karşılaştım. İlki 9 gün önce olmak üzere 5 adet yumurta yapmışlar dişi kuluçkada. Ben de kıyamadım orda bıraktım. Eve getirsem arkadaş ortamı kalabalık ve ortam değişikliğinden yumurtaları kırarlar endişesi var. Değerli düşünceleriniz neler napayım. Yavrular çıktıktan sonra getireyim mi eve? Çünkü orda mama yapma şansım yok. Allah a binlerce şükür. Kuşları eşe atalı bir ay anca olduydu. Erkek 7 dişi 6 aylık civarı. İlk kuluçkaları.

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Maşaallah ortamdaki sesler etkilemiş demekki yavrular tüylenince getirin derim o bile risk aslında ama

3. Mehmet KOÇTÜRK

Beğenileri:
    0
    Tamam abicim teşekkürler :D İnşallah hayırlısıyla çıkar ve büyür yavrular. Çıktıktan 15 gün sonra iyi midir sizce. Tüyleri yeterince çıkar galiba. Çok özledim çünkü zaten 3 haftaya yakındır görmüyordum.

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Tamam o iyi inşaallah beslerler gönül isterki yeme düşene kadar beklemen

5. İsmail YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    Bencede yeme düşene kadar sabret derim

6. Mehmet KOÇTÜRK

Beğenileri:
    0
    Tamam abilerim kardeşlerim

7. Deniz HAN

Deniz HAN New Member

Beğenileri:
    0
    Masallah wallahi petshopa artik bi yawru verirsinix :))

Sayfayı Paylaş