Karadeniz Pet

50 tl çek olur mu ?

• Konbuyu başlatan Ufuk ALTUN
  • Başlangıç tarihi
U

Ufuk ALTUN

Guest
bugün petshopta çekoslavak erkek iride sayılır kızışmış şuan fiyatını sordum 60 ama 50 tl olur dedi sizce nasıl fiyat ?

Ortalama fiyat 50-60 tl.

evd edişi çek var ona eş almayı düşünüyorum benim kuşu petshopşa götürüp bahsettiğim kuşun yanına koysam nasıl analrım eş olup olmadıklarını,kaç günde bellli olur adam bana yalan söyler mi tamamdır eş tuttular diye ?

evd edişi çek var ona eş almayı düşünüyorum benim kuşu petshopşa götürüp bahsettiğim kuşun yanına koysam nasıl analrım eş olup olmadıklarını,kaç günde bellli olur adam bana yalan söyler mi tamamdır eş tuttular diye ?
10 dk da eş tutup tutmadığını anlayabilirsiniz. Öpüşme vb. varsa eş tutmuş demektir. O durum pet shopcunun vicdanına kalmış. Kuşunuzu pet shopa götürün o seçsin.

hayır başlamazlar kafesinide götür dişinide al yanına erkegi kalsın5 dk yan yana duruyorlarsa al eve götür bende aldım pazar günü arada kavga ediolar fakat düzelecekdir illaki kavga edicekler düzelecekdirde benimkiler arada öpüşüo arada dövüşüo :D

çek diye yerli vermesin genelde yerlilere çek diyorlar
10 20 tl fazla almak için çekle yerli arasındaki farkları biliyormusun

çekten çeke değişir,çek var çek var,kafadan kuyruğa 35cm geliyorsa 150de verilir

çekten çeke değişir,çek var çek var,kafadan kuyruğa 35cm geliyorsa 150de verilir

eğer benim alacağım kuş çekse ki hiç bir sıkıntısı yok gözüküyo benim dişiyi yanına salıcam eş tutarsa alıcam ama değiştirme garantisi olup alırsam 50 tl iyi midir ? yoksa daha ucuzuda var mıdır ?

kartal tarafına gelebilirsen 30 40 tl arası güzel yavrular edinebilirsin

adresi alayım abi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:44 -->-> Daha önceki mesaj 23:43 --

benim dediğim gibi işte :)sağolun yardımınız için

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:58 -->-> Daha önceki mesaj 23:44 --

ben cennet mahallesinden getiriyorum sıkıntı olmuyor.metrobüs ve peşinden minibüs ile ulaşım var

adresi alayım abi ?

Geri