Karadeniz Pet

50 tlden alacağım çift kşm yrdmm!

• Konbuyu başlatan Taha Mert Damarlı
  • Başlangıç tarihi
sudan ucuz .. oderece al kacırma kuşlarında maşallahı var

var nallıdere petshoplarında hepsinde varmış izmir

ben İzmir deyim isterseniz 15 liradan hepsini vericem yavrularımın

neyapayım güzel kardeşim 8 aydan fazladır gri muhabbet kuşu arıyorum ama malesef sürekli aksilik 1 çift jumbo buldum 110 tl ye anlaştık buraya geldik kerkenez benden 150 tl istedi tospaga benim yanımda kuşa 110 tl ver al burada da 150 iste mustahak mı yani bende bu yolu denim dedim birde ne yapalım haksızmıyım şimdi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:35 -->-> Daha önceki mesaj 17:32 --

burda daha ucuz 100-125 tl :D

bende 3 yavru var konuşan 2 si satıldı son teki kaldı 100 tl den veriyorum pazarlıksız (yoksa hatun ile beni kavga ettirirsiniz ) 8 kelime söylüyor

kafesi sen sonra büyütürsün iki kuş zaten 50 tl yapıyor kafesde yedekte durur bence sen büyüğünü alırsın

fiyat kesinlikle iyi ancak sağlıklı olup olmadıkları önemli bana bir bit yeniği var gibi geldi. Kuşları kuşçudan alacaksan tamam ama net üzerinden alacaksan dikkat et böyle olaylarda çok can yanıyor

alıcam kişi uzkatan tanıdık kuşlar yi şşuanda sorun yok büyük bi kafesim war oraya aktarım yapıcağım :)

kuslar bedava nerdeyse :D irklari icin tam usten netbir foto at. erkegin rengi pek guzelmis eski yavrumun rengi böle kuslara bayiliyom :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:52 -->-> Daha önceki mesaj 22:48 --

kafes de guzel

Geri