petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

5–6 aylık kuşum için bi kaç sorum var ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tolga SARI tarafından 29 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Tolga SARI

Arkadaşlar merhaba
    maviş ergenliğe yeni yeni adım atmaya başladı şuan sanırım tüy değişiminde tüylerini koparıyor ve tüylerinin renkleri çok şekilsiz alaca gibi oldu. bu dönemdeki süreci dahada iyi hale getirbilmek için vitamin gibi desteklere ihtiyaç varmı varsa vitaminn markası ve nerden bulacağımı söylrmisiniz?
    Birde yaptığım
    hiç bir mamayı yemiyor denemediğim tarif kalmadı yememesinn sebebi nedir ? yedikleri sadece yeşilliklr onn haricnde hiç birşey cezbetmiyor onu
    Birde son olarak yanına eş alsam benle olan dostluğu ne halde kalır eskisi gibi arkedeş olurmuyuz ?

u

2. BARAN

BARAN Guest

Dostum olayı akışına bırak vitaminli yem ver gitsin diğer türlü suya karıştırılan vitaminler kuşu ishal yapıyor 3-5 liraya alınan vitaminlerde kuşu daha kötü yapıyor...

3. Cambaz

Cambaz Guest

Benim kuşlarım genelde ballı kraker ve marul yerler yani çok severler. Bunun dışındaki vitaminli yemlerden alabilirsiniz. Zaten kuşlar şu an tüy dökebilirler çok normal.

4. Hürkan YILMAZ

Kuşa fazla marul vermeyin kurutarak verin ishal yapar . Onun seviceği şeyler biraz zordur :D Yanına eş alırsanız size olan ilişkisini keseblir çünkü eşiyle ilgilenicek siz onu saldığınızda eş nereye giderse oda oraya gidicektir eğitim için tek kuşu tercih ederim.Ama yaşı ilerlediğinde kızıştığında alın eşsiz kalmasın .

Sayfayı Paylaş