petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

56 günlük kuşun kızışma ihtimali

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mesutyldrm tarafından 26 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. mesutyldrm
    Gizli

Çek, 56 günlük erkek. Konuşturmak için ilgileniyorum bu yüzden mi kafa sallıyor yoksa kızışma ihtimali var mıdır? Bunun farkını nasıl anlayabilirim acaba

#1 mesutyldrm, 26 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ekim 2013
  2. ceresi koyu mavi olduğunda kızışır. ya oyun yapıyor ya sindirim sorunu.

3. Nilgün BULUT
    Gizli

kum kullanın ayrı bir yemlikte derim ben.kuş ihtiyacı oldugunda kullanacaktırk belkide arkadaşın dediği gibi sindirrim sorunudur

4. mesutyldrm
    Gizli

tam koyu mavi olmasa da açık mavi diyebileceğimiz bir renkte. Kesin kızışmış mı oluyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:43 -->-> Daha önceki mesaj 17:41 --

kum aldım yalnız elden veriyorum aşırı bir ilgisi var kuma karşı fazla tükettiğinde bambaşka sorunlar çıkabilmesinden endişe ediyorum

5. Süleyman Aydın
    Gizli

Foto atarsan söyleriz kızışmış kızışmamış mı diye

6. mesutyldrm
    Gizli

Tabi ki buyrun

7. Süleyman Aydın
    Gizli

Kuşun kzışmaya başlamış ve sanki 56 günlük değil.

8. mesutyldrm
    Gizli

biraz daha fazla mı

9. Onur TEKİN
    Gizli

Kuş 2,5-3 aylık gibi bence.

Sayfayı Paylaş