Karadeniz Pet

6-7 Aralık Feshane Kuşçular Fuarı

Uğur GENÇ

Moderatör
Levent Abinin açmış olduğu 7-9 Kasım Feshane Etkinlikleri adlı konuda bu organizasyondan bahsetmiştim.Diğer konuyla karıştırılmasın diye ayrı bir konu olarak açmak istedim.Kasımdaki fuarı kaçıranlar için büyük şans.

Not:Tanıtım günleri Feshanede yapılacak olan o ile ait yöresel yemek kıyafet vs. tanıtımı olan organizasyonlardır.Yoksa o ilde yapılacak olan kuş fuarı değildir.
PEj93Q.jpg

"paralı" olduğu sürece gitmeyeceğim..orda yapılan hiç bir etkinlikten para alınmıyor..bu benim düşüncem , orda stand açan arkadaşlar varsa aranızda "anlayış" bekliyorum..

Levent Abinin açmış olduğu 7-9 Kasım Feshane Etkinlikleri adlı konuda bu organizasyondan bahsetmiştim.Diğer konuyla karıştırılmasın diye ayrı bir konu olarak açmak istedim.Kasımdaki fuarı kaçıranlar için büyük şans.

Not:Tanıtım günleri Feshanede yapılacak olan o ile ait yöresel yemek kıyafet vs. tanıtımı olan organizasyonlardır.Yoksa o ilde yapılacak olan kuş fuarı değildir.
PEj93Q.jpg

Merhaba malzeme satışı da olacak mı?

Arkadaşlar malzeme ihtiyacı olan sakın kaçırmasın. Eğer ki kuş besliyorsanız mutlaka görüp alacağınız bir şey vardır. Hem de piyasanın çok çok altında fiyatla. Kanarya olsun muhabbet olsun yemler süper hazır mamalar var her türlü vitamin ve hastalığı karşı ilaçlar var soğuk algınlığından tut bit ilaçlarına kadar artı bira mayası karışık enzimler kafes ön teli kafesler çifthaneler (20 tl. 30*50*60 ölçülerinde eğer zamlanmadıysa gelse gelse 5 tl gelir ) kanarya kafesleri saka kafesleri çok ucuz. birçok petshop buradan toptan alış veriş yapıyor. kafes malzemeleri 75 - 50 krş yemlikler mamalıklar meyvelıklar tünekler kafes tülleri yuvalar 5 tl'ydi. yuva malzemeleri aklınıza kafes ve kuşlarla ilgili ne gelirse orada çok ucuz fiyata var. Kalamar kemiği mineral blok kuş kumu artık bu piyasa ile ilgili aklınıza ne gelirse görüp alma şansınız var. ÖZELLİKLE KÜÇÜK KAFESLERDE KUŞ BESLEYEN ARKADAŞLAR KUŞLARINA BİR İYİLİK YAPIP EĞER YERLERİ MÜSAİT İSE BİR ÇİFTHANE ALSIN YA DA BÜYÜK EBATLARDA KAFES ALARAK KUŞLARINA RAHAT ORTAM SAĞLASIN. Kafesler de dahil her şey piyasanın çok çok altında fiyatlarda. Eğer ki bu sevdaya gönül verdiyseniz mutlaka bu ortama uğramalısınız. Eskimiş yemlik suluk tünek gibi ihtiyaçlarınızı değiştirmeniz kafes kuşlarınızın hijyeni bakımından iyi olur. Özelikle yemler kalite ve ucuz. Petshopta 6 tl ise orada 3 ve 3,5 tl dir. aklınızda olsun giderken SIRT ÇANTASI gibi çanta alırsanız yanınıza aldıklarınızı taşımanızda kolaylık olur... KOLAY GELSİN SAYGILAR. PAZAR günü İNŞALLAH oradayım.

Dostum ben yeniyim. Bunlari yazip aciklama yapman cok iyi oldu. Insallah birsey olmazsa yarin oradayim. Saat kacta aciliyor ve kaca kadar acik kalacak. Bilgisi olan var mi?

Valla geçenki sabah 11 gibi başlamıştı akşam da 6 7 gibi bitmişti. HAva erken kararıyor onu da düşünüp gelmek Lazım. Birde Paralı olması biraz Saçma olmuş...orada yapılan diğer faliyetler bedava sonuçta.iki kuruşluk yem almak için gidiyoruz 3 kilo yem parası girişe veriyoruz...

Sent from my iPad using Tapatalk

feshaneye yakınım fuar kacta baslıyor ve ucret ne kadar ??

Arkadaşlar foruma telefonla girenlerden anlık bu konuya mesaj yazmalarini bekliyoruz. Bu yem uygun, su malzeme iyi vs gibi.. gidecek olanlara fikir olur. Ben iş cikisi 4 gibi geçecem inş

Mobilden gönderildi.

Arkadaşlar foruma telefonla girenlerden anlık bu konuya mesaj yazmalarini bekliyoruz. Bu yem uygun, su malzeme iyi vs gibi.. gidecek olanlara fikir olur. Ben iş cikisi 4 gibi geçecem inş

Mobilden gönderildi.
Aynen dostum haklisin. Hatta resim bile paylasabilirler

Paylaşım için teşekkür

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biraz once ordaydim gitmeye degecek hicbirsey yok. Giris parasi 10 tl. Degse gam yemicem kanaryadan baska birsey yok koskoca fuarda sadece 3 4 kafes muhabbet kusu var. Gecen seneki org. Cok uzaginda

Aksesuar durumlari nasildi? Kalamar kemigi lazim bana

Tapatalk ile iphone dan gönderildi.

fuara gittim bugün merak ederek ama fuarı düzenleyen zatı muhteremler girisi plastik masalarla kapatarak 10 tl giris parası alıyorlar alma yöntemini de uslupluca degil de kabaca bir uslupla insanların önüne atlayarak bu isi yapıyorlar fuara gelen insanlarla görüsme gerçeklestirdim bu ücret konusu hakkında yönetime ates puskuruyorlardı bende tepki göstermek adına onca zahmet edip geldiğim fuara ücret ödememek adına gerisi gerisiye döndüm cidden yazık bu tarz organizasyonlarda kar amacı gudulmemelı edirnekapı kus pazarına bile giris 2 tl bunlar bileti altın suyuna batırdı herhalde 10 tl ücret alıyorlar insanı hevesten mahrum bırakıyorlar ...

Bende bu gün gitmeye niyetliydim. Ama giriş ücreti yüzünden gitmedim. Bnece bizler fuara gitmeyerek giriş ücretini protesto edersek seneye veya bundan sonraki fuarlarda bir daha düşünürler.

Bu organizasyonu kim düzenliyor bilen var mı? Ev sahibi kim?

Sent from my iPad using Tapatalk