petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

6-7 aylık kuş ne kadar egitilir konuşurmu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mesbüş tarafından 24 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Mesbüş

Mesbüş Member

Beğenileri:
    9
    Yavru diye 6 7 aylık erkek bi kus aldım ele alıştırdım ne kadar ilerletebilirim neler öğrenir ve neler öğretmeli önerirsiniz ve en büyük şey konusurmu

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    eğitim için alacağın kuş yeme yeni düşmüş max 45 günlük kuş olması lazım ve erkek kuşlar daha yatkındır eğitim, konuşma için. 7-8 aylık kuş ne eğitilir ne konuşur kolay kolay yetişkinlik dönemine gelmiş bir kuş olmuş artık. Ağaç yaşken eğilir hesabı dedim gibi 45 günlük bir erkek kuş alırsan yeterli bir ilgi şefkat le 3 aylık olduğunda konuşmayada başlar komutta algılar.

3. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    209
    En buyuk zorlugu asmissiniz tebrik ederim gerisi gelir muhakkak ogrenmesi soylesi kolay harflerden baslayin derler ama bence ismini ogretin once

4. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    Konusmayi bilemem ama bend buyuk bi kus aldim 6-7 simdi 8 aylik 1 ayda elime alksti sevdiiyo omzuma geliyo opuyo

5. Mesbüş

Mesbüş Member

Beğenileri:
    9
    Ben elime alıştırdım geliyo yem yiyo üstüme çıkıyo vs egitilebilir bi kus gibi geldi aldigim için pişman olmadım bakalım ne olucak

Sayfayı Paylaş