Karadeniz Pet

6 aydır birlikte olduğum sincaba dişi aldım

burakomurtak

Yeni Üye
arkadaşlar çok sevdiğim dostum geçen banyodayken omuzumda aynada kendini gördü yarım saat çıkartamadım banyodan bugün bir dişi aldım yanına ne önerirsiniz aldıgım arkadaş yuvalığa gerek yok önce birbirlerine alışsınlar kavga ederlerse değiştirirsin falan dedi önerileriniz varmı ben önce erkepi kafesten çıakrtıp dişiyi koymak istiyorum erkek uzun zamandır benimle kafeste durmayı pek sevmiyo zaten dişiyi daha sonra koysam 2-3 saat gibi dahamı iyi olur önerilerinize açığım bide baktım ama bu konuda bi rehber tarzı bişey varsa link verirseniz sevinirim ben göremedim :)

önce erkeği koy derken 2-3 saatlik değil en az 1 hafta koyacaksınki kafese alışıp baskınlığını ortaya koysun dişiye karşı

ikisinide odaya bıraktım 10 15 dk beraber döndükten sonra erkek dişinin kafasını kaşımaya başladı gagasıyla aynısını bana yaptırırdı erkek önceden parmagımla yanagını kaşımamdan büyük keyif alırdı gözlerini falan kapatırdı sonra dişiyi soktum kafese erkeğide ardından şimdi duruyorlar birbirlerine bakıyorlar falan bi sıkıntı yok gibi sanırım

Erkeğin önce kafese hakimiyet kurması gerek sonra dişiyi yanına atarsınız alse kullanıcı adlı arkadaşının da dediği gibi baskın olması için erkeğin 2-4 hafta kafes de kalması oraya alışması şart :)

Sincap derken hayvan olan sincap mı yoksa kuşun adı mı sincap :D

sincap erkeğin ismi arkadaşlar zaten 6 aydır falan benimle beraber dişiyi bugün yanına aldım onun ismide tavşan oldu erkeğe sincap demesini öğrettimde dişiye tavşan dedirtebileceğimden şüpheliyim :) 2-3 saattir aynı kafesteler dişi yeni geldiği için ürküyo şuan bakalım kavgaları yok gibi bikaç kere erkeğin dişiyi gagasıyla kaşıdıgını gördüm sadece

çekebildiğim en iyi pozlar bunlardı

mavi olan erkek uzun süredir benimle olan yeşil bugün geldi dişi olmalı
mavinin gagasının üstü mor mavi arası bişey yeşilinde beyaz ağırlıklı ama bi pembelik yok aldıgım yer dişi olduğunu söyledi ben tereddütte kaldım biraz :)

Son düzenleme:
Biri kuşlarına uyuşturucu kaçakçısı brezilya pembe dizi elemanlarının adını koyar
Öteki gelir sincap yazıp aklımızı alır, yetmezmiş gibi bide yanına tavşan der

Oy Allah'ım oyyh :D

Ne yaratıcı bi milletiz yahu

Gecenin sorusu:

Sincapla tavşan çiftleşirse yumurtadan ne çıkar?
Hah, al seninde beynin yansın hadi bakalım :D

Ulannnn :D ben de bildiğimiz sincap sanıyorum allaalla diyorum...

birbirlerini temizliyorlar falan bugün baya anlaştılar galiba hiç kavgaya benzeyen bişey görmedim sanırım iyiler yeni gelen yeşil bana alışmadı henüz o kadar oda zaman alıcak gibi :)

Geri