petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

6 aylık erkeğe dişi kuş almalımıyım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve FURKAN YAVUZ tarafından 12 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. FURKAN YAVUZ

FURKAN YAVUZ New Member

Beğenileri:
    0
    İyi günler. 6 aylık erkek muhabbet kuşum var. Kendisi bana baya alışmış bir durumda. Ama şöyle bi durum var vardiyalı olarak günde 12 saat çalışıyorum. Doğal olarak eskisi gibi sık sık ilgilenemiyorum. Evde de tek kalıyorum. Sizce kuşun yanına bir eş almalı mıyım? Alırsam da nasıl bir eş olmalı kaç aylık olmalı. Bilgilendirebilir misiniz beni?

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    270
    Eş almak daha uygun olur. Mümkün olursa eşini kendisinin seçmesine olanak tanınırsa kendine en uygun eşi seçecektir.

3. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Yanina kendi yaşında bir dişi alirsaniz faydali olur.
    Tek kalmamış olur.

4. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Sizin mevcut durumunuza göre eş almanız en mantıklısı olur. Zaten daha yaş olarak ufak..5 6 aylık bir dişi almanız yeterli olur. Damızlık olma yolunda beraber ilerlerler ve alışma süreleri daha hızlı ilerler..Tam zamanı yani eş almak için.

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Bence de alın yalnız kalmasın Serkan ustamin dediği gibi 5 6 aylık bir dişi alın

6. FURKAN YAVUZ

FURKAN YAVUZ New Member

Beğenileri:
    0
    Cevaplar için teşekkürler. Bi sorum daha olucak. Yanına eş alınca erkek benden uzaklaşır mı ? Yani dişi kuşun etkisiyle eskisi gibi elime, omzuma, kafama konmayı, benle birlikte yemek yemekten vazgeçip bütün odak noktası nı dişiye mi verir, yoksa dişininde bana alışma imkanı var mı? Şimdidem teşekkürler.

Sayfayı Paylaş