Karadeniz Pet

6 aylık erkeğe dişi kuş almalımıyım

FURKAN YAVUZ

Yeni Üye
İyi günler. 6 aylık erkek muhabbet kuşum var. Kendisi bana baya alışmış bir durumda. Ama şöyle bi durum var vardiyalı olarak günde 12 saat çalışıyorum. Doğal olarak eskisi gibi sık sık ilgilenemiyorum. Evde de tek kalıyorum. Sizce kuşun yanına bir eş almalı mıyım? Alırsam da nasıl bir eş olmalı kaç aylık olmalı. Bilgilendirebilir misiniz beni?

Eş almak daha uygun olur. Mümkün olursa eşini kendisinin seçmesine olanak tanınırsa kendine en uygun eşi seçecektir.

Yanina kendi yaşında bir dişi alirsaniz faydali olur.
Tek kalmamış olur.

Sizin mevcut durumunuza göre eş almanız en mantıklısı olur. Zaten daha yaş olarak ufak..5 6 aylık bir dişi almanız yeterli olur. Damızlık olma yolunda beraber ilerlerler ve alışma süreleri daha hızlı ilerler..Tam zamanı yani eş almak için.

Bence de alın yalnız kalmasın Serkan ustamin dediği gibi 5 6 aylık bir dişi alın

Cevaplar için teşekkürler. Bi sorum daha olucak. Yanına eş alınca erkek benden uzaklaşır mı ? Yani dişi kuşun etkisiyle eskisi gibi elime, omzuma, kafama konmayı, benle birlikte yemek yemekten vazgeçip bütün odak noktası nı dişiye mi verir, yoksa dişininde bana alışma imkanı var mı? Şimdidem teşekkürler.

Geri