petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

6 aylık erkeğe eş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erkam80 tarafından 8 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Erkam80

Erkam80 New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar 6 aylık evcil kuşumun yanına en az kaç aylık dişi almalıyım? Ben ele alıştırmak için yeni yeme düşmüş 1 aylık almayı istiyorum ama sıkıntı olur mu?

2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    alıştırmak istiyosan sadece erkeğe bak 2si zor olur yavru almak istiyorsan 8 aylıkken erkeğe 6 aylık bir dişi alırsın

3. Erkam80

Erkam80 New Member

Beğenileri:
    0
    Bir aylıkken alıp ayrı kafeste evcilleştirsem 2-3 ay sonra yanı kafese alsam peki?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:05 -->-> Daha önceki mesaj 23:04 --

Ayrı kafeste alıştırsam elime sonra aynı kafese alsam?

4. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    2 side alışkın kuşlar çiftleşirmi bilemiyorum benim sadece erkek alışkın bana hala çiftleşmediler 2side alışkın olursa hep senle ilgilenirler birbirleriyle ilgilenmezler

Sayfayı Paylaş