Karadeniz Pet

6 Aylık Erkek muhabbettim uçmada zorlanıyor.

Boncuk

Paylaşımcı Üye
arkadaşlar benim 6 aylık erkek bir muhabbet kuşum var.uçabiliyor fakat pek iyi değil.kafes içinde uçmaktan çok tırmanıyor.basit şeyleri bile yapamıyor bazen kafesin tabanına düşüyor.2.5 aylık dişi kuş aldım o gayet becerikli.benim erkek çok mu kilolu dişinin 2 katı nerdeyse bu normalmi.erkek falan diye daha iridir fakat yanılıyormuyum? nasıl zayıflatabilirim kuşumu?

yetişkin tüylerine yeni geçti.belki 1 2 haftaya tamamen toparlar.ama kuşu aldığımdan beri böyle.kanatlarında falan sorunda görülmüyor.açık alanda uçuyor isabetli şekilde.

Hocam benim diside bi ara ucamadı dediğiniz gibi hep gagayla inip cıktı petdeki adama sordum kanatları yağlanmış dedi ucurt gecer dedi bende parmagımın arasına ayaklarını sıkıştırdım (ama cok sıkmadım yere düsmesin diye hafif tuttum parmaklarımla) asagı yukarı kolumu salladım kuşta reflex kanat cırptı 2. gün elime alamadım bile ucup gitti biraz korkuttum ama saga sola kısa mesafelerle ucurttum 3 olmadan eskisi gibi ucmaya basladı

Nokia 3310 Pro II cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

eyvallah beyler sorun kiloda yani.bende birşey vermiyim zayıflasın kendiliğinden.zaten kafeste tırmanarak falan çok enerji kaybediyor :D zayıflasın kendiliğinden.

Geri