petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

6 aylık kuş çiftleşir mi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alperen GONCA tarafından 23 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar benim 5 aylık bir muhabbetim var ve yarın 6 aylık bir dişi alcam forumdan biri öle dedi 1 aylık eş tutma süresi erkek 6 dişi 7 aylık olunca çiftleşme olur dedi bu doğrumu 6 7 aylık kuşlar çiftleşir mi acil?

2. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    hayir dostum ciftleme donemi en erkenn 9 ile 12 aylik arasinda gerceklesir

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    İmkanınız varsa kuşun eşini kendisinin seçmesine izin verin o kendine en uygun eşi seçecektir.

4. Şevki KOCAOĞLU

Şevki KOCAOĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    Doğada 3-4 ay sonra çiftleştiklerini duymustum belgeselde.. Ama malum aynı şartları biz sağlayamadığımız için 9-10 ay öncesinden uygun görülmüyor.. Bu hem kusu yorar hemde ömrünü kısaltır.. Tabi arada istisnaları da burdan okumustuk..

Sayfayı Paylaş