Karadeniz Pet

6 aylık yavrum

Salih Turhan

Yeni Üye
6 aylık bir muhabbet kuşum var erkek salonda duruyor odada 1 yaşında erkek var benim yavru onun yanına gitmek istiyor elime daha alışamadı az az duruyor elimde onun sesini odadan duyunca çıldırıyor uçuyor durmuyor gitmek istiyor yanına sonra birdaha elime gelmiyor sinirleniyor gidemeyince bir defa götürdüm büyük olan dövmeye çalıştı bende daha götürmedim şimdi onun sesini duyunca elime daha gelmiyor ne yapmam gerekiyor nasıl engellerim ve kafesten çıkınca daha içeri girmiyor saatlerce dışarda duruyor orda burda sürtüyor kafese koyuyorum gidiyorum 5 dakika sonra yanına geliyorum bu seferde çıkar beni diye bağırıyor normalde hiç ötmüyor odadaki büyüğün sesini duyunca yada böyle kafesten çıkmak için sinirlenince bağırıyor ve cidden çok yüksek bir bağırma sanki avuçlamış sıkıyormuşsun gibi bir defa aynı bağırmayı dışarda kıvırcık yediriyordum içerdekinin sesini duyunca gene öyle bağırıp gitt ne yapmam gerek lürfen yardım edin 2 ay oluyor hala alışamadı

lütfen birşeyler diyin ne yapacağım bilmiyorum tipini görseniz tam yemelik

6 aylik kocaman adam olmus biraz alismasi guclesmis sesini duydukca sizden uzaklasir iki erkek iki disi ayni kafesde ortamda olmaz

birbirleriyle aralarında 2 oda var 2 aydır alışamadı ne yapmam gerekiyor yardım edermisiniz

1494081694845.jpg

Abicim çok güzel eğitmişsin maşallah ama benim kuşu ben bu hale nasıl getiririm kafesi acar açmaz elimi sokuyorum en ufak delikten sıyrılıp uçuyor kafes dışında elime geliyor onunda konduğu bir yer var ama elime alıyorum azıcık uzaklaşınca geri oraya atlıyor

Alistirma konusturma amacli 35 45 gunluk yavrular ideal 4 aylik biraz gec olmus

Elime geliyor ama 10 cm geri çekince hemen saate geri gidiyor ne yapmam gerek omuzuma az yaklastirinca bağırıyor kaçıyor

Doğrudur ama ne yapmam gerek bu u derseniz memnun kalırım vazgeçmek istemiyorum

Çık al her defasında saate koyunca sist de al omuza koy parmak şıklat

Kafes icerisinde iliskinizi gelistirin kuvvetlendirin imkansiz degil biraz zor olucak tabiki

Elimden yemek yiyor mesela bu şekilde alıştırmaya çalışsam ne kadar sürer

İstediğin bir şeyi yaparken parmak şıklat istemediğin bir şey yaparken sist de

Geri