petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

6 gün yanliz.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İsmail GÜLPINAR tarafından 7 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar tatilde maksimum 6 gün evden ayrılmamız gerek kurumun kafesine 2 suluk 2 yemlik taksam kafeside iyice temizlesem yalnız durabilirmi yada komsuyamı bıraksam korkarım yerini yadırgarmı.
    şimdiden teşekkürler.

2. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0

6 gün uzun bir süre kardesim bence evin anahtarını ver (GÜVENDİGİN BİR KOMSUYSA ) yerinde bakımını yapmıslar biz çok eskiden acemiken 3 gün evde bıraktık kafasını bir yerlere vurmus galiba sıkıntıdan öldürmüs kendini ne yazıkki

3. Tunç ÇAĞATAY

Akıllı yemlik al hava soğuk olacaktır üstünü battaniye ile ört rüzgar vs alacak yere koyma üstünü tam örtme ön tarafını açık bırak

4. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Komşuya bıraksam.

5. Tunç ÇAĞATAY

Komşunuz ilgilenmesin ozaman sıcak bir yere koysun yemini değiştirsin 6 günde 1 defa yeter

6. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Sorun yem sıcaklık degil yalnız kalıp kalmaması yemi bol bol koyarım evde sicak ben tek kalabilirmi diyorum baska sorunu eksigi olmadan dururmu diyorum ve komşumuz neden ilgilenmemesi gerek.

7. Tunç ÇAĞATAY

Sorun olmaz durur 6 gün ayna takın veya oyuncak sıkılmasın

8. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Kafesinde zilli salıncagı var bide şu toplardan takarım 2 zil daha takarım birde ayna takarım bunlar yeterlimidir ayrıca geri döndüğümde bunları çıkarınca küsmez yada olumsuz yönde etkilenmez demi.

9. Tunç ÇAĞATAY

6 günden bişey olmaz ev sıcaksa sal kuşu gezsin biraz pisletir ama :D

Salmam diyorsan yeter saydıkların akıllı yemlikte al yeter 6 gün o

10. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler.

11. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Bir sorum daha olacak. telefonuma sesimi kayıt etsem alarma eklesem ben yokken günün belli saatlerinde alarm calsa faydasi yada yaparak olurmu.

12. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Son bir soru daha sormak istiyorum.
    muhabbet kuşunun yanına ses kaydını yapıp koysam hergün 5dk calsa bir faydasi olurmu.

13. Hakkı ELALDI

Beğenileri:
    0
    bence fayda olur..Yalnız kalmadıgını hissetmiş olur.. İstiyorsan ayna koy kafese.(normalde ayna koyma ama )

14. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

bir komşuya ver dostum ben öyle yapiyorum 2 hafta tatile gitmiştim beni görünce 2 hafta sonra sevinç den ucuyolardi. kafesin içinde.

15. armand0

armand0 Guest

6 günden bir sorun olmaz 2 yemlik 2 suluk artı akıllı yemlik koyarsan hiç bir sorun olmaz sıcaklık sorunu yoksa tabi

Sayfayı Paylaş