Karadeniz Pet

6 gün yanliz.

İsmail GÜLPINAR

Meraklı Üye
Arkadaslar tatilde maksimum 6 gün evden ayrılmamız gerek kurumun kafesine 2 suluk 2 yemlik taksam kafeside iyice temizlesem yalnız durabilirmi yada komsuyamı bıraksam korkarım yerini yadırgarmı.
şimdiden teşekkürler.

Arkadaslar tatilde maksimum 6 gün evden ayrılmamız gerek kurumun kafesine 2 suluk 2 yemlik taksam kafeside iyice temizlesem yalnız durabilirmi yada komsuyamı bıraksam korkarım yerini yadırgarmı.
şimdiden teşekkürler.

6 gün uzun bir süre kardesim bence evin anahtarını ver (GÜVENDİGİN BİR KOMSUYSA ) yerinde bakımını yapmıslar biz çok eskiden acemiken 3 gün evde bıraktık kafasını bir yerlere vurmus galiba sıkıntıdan öldürmüs kendini ne yazıkki

Akıllı yemlik al hava soğuk olacaktır üstünü battaniye ile ört rüzgar vs alacak yere koyma üstünü tam örtme ön tarafını açık bırak

Komşuya bıraksam.

Sorun yem sıcaklık degil yalnız kalıp kalmaması yemi bol bol koyarım evde sicak ben tek kalabilirmi diyorum baska sorunu eksigi olmadan dururmu diyorum ve komşumuz neden ilgilenmemesi gerek.

Sorun olmaz durur 6 gün ayna takın veya oyuncak sıkılmasın

Kafesinde zilli salıncagı var bide şu toplardan takarım 2 zil daha takarım birde ayna takarım bunlar yeterlimidir ayrıca geri döndüğümde bunları çıkarınca küsmez yada olumsuz yönde etkilenmez demi.

6 günden bişey olmaz ev sıcaksa sal kuşu gezsin biraz pisletir ama :D

Salmam diyorsan yeter saydıkların akıllı yemlikte al yeter 6 gün o

Teşekkürler.

Bir sorum daha olacak. telefonuma sesimi kayıt etsem alarma eklesem ben yokken günün belli saatlerinde alarm calsa faydasi yada yaparak olurmu.

Son bir soru daha sormak istiyorum.
muhabbet kuşunun yanına ses kaydını yapıp koysam hergün 5dk calsa bir faydasi olurmu.

bence fayda olur..Yalnız kalmadıgını hissetmiş olur.. İstiyorsan ayna koy kafese.(normalde ayna koyma ama )

bir komşuya ver dostum ben öyle yapiyorum 2 hafta tatile gitmiştim beni görünce 2 hafta sonra sevinç den ucuyolardi. kafesin içinde.

6 günden bir sorun olmaz 2 yemlik 2 suluk artı akıllı yemlik koyarsan hiç bir sorun olmaz sıcaklık sorunu yoksa tabi

Geri