Karadeniz Pet

60*60*40 TV altligindan salmanim

Sadik CELİK

Yeni Üye
Arkadaşlar kactane çift koymaliyim yorumlrinizi bekliyorum tsk

kr08bm.jpg

kr08OA.jpg

kr086A.jpg

38gl6A.jpg

GnG4Z2.jpg
p42NMr.jpg

Hayırlı olsun fakat fotoğraflarınızı göremedim ben

Anlamadim 6 tane resim ekledm
p42NMr.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:20 -->-> Daha önceki mesaj 01:17 --

Şuan görünüyor TSK

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:27 -->-> Daha önceki mesaj 01:20 --

Görünüyor asagida

Hayirli olsun. Güzel olur bitince. Camı sokersiniz, bide karanlık olacakmis gibime geliyor içine led koyun ya da arka tarafinida söküp tel yapin :) 4-6 kuş bakilir sanirim

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Guzel fikir lakin 1, kuşlar için gereken hava nasıl sağlanıyor. 2. Bit pire için kaçınılmaz birbyuva haline gelir yuvalıklar.

Cam yerine ön tel siparişi verirseniz çok güzel olacaktır.

Hava sirkülasyonu için delikler deldim yeterli olurmu
b89NX0.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:02 -->-> Daha önceki mesaj 20:01 --

b89NX0.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:03 -->-> Daha önceki mesaj 20:02 --

b89NX0.jpg

Yeterli olurmu yuvaliklardada 3 er tane delik var

Kuşların tırmanma ihtiyacı var tel den yapmanız daha iyi olurdu değiştirme imkanınız varsa en azından bir tarafına tel yapın

Tam bir bit pire yuvası olur burası , güzel fakat 4 tarafı kapalı olmaması lazım yoksa ayıklayamazsınız sonra biti pireleri. :D

hava sirkülasyonu için delikler bence yeterli.. yanlızca karanlık olur diğer arkadaşlarında dediği gibi camı söküp yerine tel cekmen daha doğru olacaktır diye düşünüyorum.