petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

60 saatte

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Tahsin ÖZDEN tarafından 9 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Tahsin ÖZDEN
    Gizli

ilgilenmek çok işe yarıyor maşuk ''babacık'' demeyi öğreniyor bugün mırıldanmaya başladı büyük ihtimalle 3 gün içerisinde net bir şekilde ''babacık'' derken videosunu yayınlarım.
    ayrıca biz beraber takip ediyoruz bu formu

#1 Tahsin ÖZDEN, 9 Aralık 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 9 Aralık 2013
  2. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Maşallah, daha nice kelimelere olsun diyelim o zaman :)

3. Tahsin ÖZDEN
    Gizli

teşekkürler inşallah

4. kenan
    Gizli

kenan Guest

Bi kaç kelime öğrettikten sonra yeni şeyler söyle devamı gelecektir önemli olan ilk kelimeyi söylemesi

5. Tahsin ÖZDEN
    Gizli

evet kenan aynen kısa sürede eğitim vermekten çok memnun oluyorum tüm kelimeleri tırnak konuşması yapmaya başlaması 1 ay gibi bir süre alıyor ama öğrendiği kelimeleri kendisi ara sıra konuşuyorlar o çok güzel oluyo ben edirneliyım trakya şivesiyle öğretçem kelimeleri çiçeem, nabıyon bea, hep aynı bea gibi :)

6. Ahmet Atdag
    Gizli

60 saatte bunları yaptırmıştım benim kuşlar 60 gündür bende nerdeyse ama hala benden korkuyorlar :)
    Bunda es olmalarının ve nerdeyse 1 yasında olmalarının da etkisi buyuk tabii :)

Bir çift muhabbet.
    Ama hep bir çift :(

7. Tahsin ÖZDEN
    Gizli

evet bir yaşında ve eş olmaları büyük bir faktör maşuk daha 45 günlük ilk geldiğinde daha uçamıyordu bile ayaklarıyla tüneğe tutunup kanat çırpıyodu geliştirmek için bugün sinek kuşu gibi ağar çekim uçmaya başladı en güzelide yüksekle bi ilgisi yok yere konuyor

8. Ahmet Atdag
    Gizli

Benimkileri salınca gidip perdenin en üstündeki o aralıklara konuyorlar daha da baska yere gitmiyorlar :) sağlıklı sağlıklı büyür inşallah :)

Bir çift muhabbet.
    Ama hep bir çift :(

9. Tahsin ÖZDEN
    Gizli

teşekkür ederim inşallah size birde perde için tavsiye vereyim anlattığınız perde arasına giriyo kelimesinden perdede pervaz olmadığını anlıyorum pervaz taktıra bilirsiniz kısa süreli çözümde ise salmadan önce perdenin üst kısımlarına dergi sayfalarını iğneyle tutturun konmaya çalıştıklarında kayacaklar bi kaç o şekilde salın oraya konamayacaklarını anladıklarında vaz geçeceklerdir

10. İsmail BAL
    Gizli

tebrikler kuş konuşturmak zor ve zahmetlidir.

11. Tahsin ÖZDEN
    Gizli

teşekkür ederim ismail bey

Sayfayı Paylaş