Karadeniz Pet

60 saatte

• Konbuyu başlatan Tahsin ÖZDEN
  • Başlangıç tarihi
T

Tahsin ÖZDEN

Guest
ilgilenmek çok işe yarıyor maşuk ''babacık'' demeyi öğreniyor bugün mırıldanmaya başladı büyük ihtimalle 3 gün içerisinde net bir şekilde ''babacık'' derken videosunu yayınlarım.
vbk9f.jpg

vbk9n.jpg

vbk9v.jpg

ayrıca biz beraber takip ediyoruz bu formu

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maşallah, daha nice kelimelere olsun diyelim o zaman :)

Bi kaç kelime öğrettikten sonra yeni şeyler söyle devamı gelecektir önemli olan ilk kelimeyi söylemesi

evet kenan aynen kısa sürede eğitim vermekten çok memnun oluyorum tüm kelimeleri tırnak konuşması yapmaya başlaması 1 ay gibi bir süre alıyor ama öğrendiği kelimeleri kendisi ara sıra konuşuyorlar o çok güzel oluyo ben edirneliyım trakya şivesiyle öğretçem kelimeleri çiçeem, nabıyon bea, hep aynı bea gibi :)

60 saatte bunları yaptırmıştım benim kuşlar 60 gündür bende nerdeyse ama hala benden korkuyorlar :)
Bunda es olmalarının ve nerdeyse 1 yasında olmalarının da etkisi buyuk tabii :)

Bir çift muhabbet.
Ama hep bir çift :(

evet bir yaşında ve eş olmaları büyük bir faktör maşuk daha 45 günlük ilk geldiğinde daha uçamıyordu bile ayaklarıyla tüneğe tutunup kanat çırpıyodu geliştirmek için bugün sinek kuşu gibi ağar çekim uçmaya başladı en güzelide yüksekle bi ilgisi yok yere konuyor

evet bir yaşında ve eş olmaları büyük bir faktör maşuk daha 45 günlük ilk geldiğinde daha uçamıyordu bile ayaklarıyla tüneğe tutunup kanat çırpıyodu geliştirmek için bugün sinek kuşu gibi ağar çekim uçmaya başladı en güzelide yüksekle bi ilgisi yok yere konuyor

Benimkileri salınca gidip perdenin en üstündeki o aralıklara konuyorlar daha da baska yere gitmiyorlar :) sağlıklı sağlıklı büyür inşallah :)

Bir çift muhabbet.
Ama hep bir çift :(

teşekkür ederim inşallah size birde perde için tavsiye vereyim anlattığınız perde arasına giriyo kelimesinden perdede pervaz olmadığını anlıyorum pervaz taktıra bilirsiniz kısa süreli çözümde ise salmadan önce perdenin üst kısımlarına dergi sayfalarını iğneyle tutturun konmaya çalıştıklarında kayacaklar bi kaç o şekilde salın oraya konamayacaklarını anladıklarında vaz geçeceklerdir