Karadeniz Pet

610 Kuş Kafesi Pirinç nasıl sizce

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fuad Bey sizin linkteki kafeste dümdüz bir kafesmiş, pirinç de değil, benim kafes 47*35*69 sizin kafes 40*35*45. Görünümü nasıl iyi mi sizin kafesin?

Hocam genellikle üretim için kullanılır son derece dayanıklıdır

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eyer bütçeniz üst seviye kafesler için uygun ise almışken Hagen Vision kafeslerden alın ama normal bütçe için seba kafes'in 45x35 kafesleri idealdir.
Ayrıca biraz daha geniş isterseniz http://www.sebakafes.com/index.php?sayfa=urun&urun=36 55x35x40 ölçülerindeki kafesidir buda. Karar sizin

Fuad Bey sizin linkteki kafeste dümdüz bir kafesmiş, pirinç de değil, benim kafes 47*35*69 sizin kafes 40*35*45. Görünümü nasıl iyi mi sizin kafesin?
Madem pirinç seviyorsunuz alın siz bu kafesi. Niye görüş almak istedinizki. Arkadaş 10 numara bir kafes önermiş tam bir fiyat performans ürünü.

Bu boyutlarda kafes için çok pahalı ben eminönünden 30 liraya almıştım geçen sene pirinç kafesi hadi simdi olsun 50 lira

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Madem pirinç seviyorsunuz alın siz bu kafesi. Niye görüş almak istedinizki. Arkadaş 10 numara bir kafes önermiş tam bir fiyat performans ürünü.
Niye kızıyorsunuz ki bir sürü pirinç kafes çeşidi var. Birisi bir kafes önerdi diye he tamam ben bunu alayım deme gibi bir mecburiyetim mi var?

Niye kızıyorsunuz ki bir sürü pirinç kafes çeşidi var. Birisi bir kafes önerdi diye he tamam ben bunu alayım deme gibi bir mecburiyetim mi var?
Yoo ben kızmadım kızdığımı nerden çıkardınız . Ben sadece neden görüş alma gereği duydunuz onu merak ediyorum herşeye bir kulp buldunuzda ondan dolayı. Yoksa kimseye kızmak haddimiz değil kusura bakmayın. Öyle bir mecburiyetiniz yok tabi istediğiniz kafesi alabilrsiniz.

Yoo ben kızmadım kızdığımı nerden çıkardınız . Ben sadece neden görüş alma gereği duydunuz onu merak ediyorum herşeye bir kulp buldunuzda ondan dolayı. Yoksa kimseye kızmak haddimiz değil kusura bakmayın. Öyle bir mecburiyetiniz yok tabi istediğiniz kafesi alabilrsiniz.
Her şeye bir kulp buluyorsunuz dediğiniz bir arkadaşın önerdiği kafese düzmüş dedim yani beğenmeyebilirim. Sizin gibiler yüzünden insanlar soru sormaya çekiniyorlar.

Her şeye bir kulp buluyorsunuz dediğiniz bir arkadaşın önerdiği kafese düzmüş dedim yani beğenmeyebilirim. Sizin gibiler yüzünden insanlar soru sormaya çekiniyorlar.
Peki onun içinde özür dilerim o zaman kusura bakmayın. Bu şekilde cevap verildiği içinde sorularınızı cevaplayanlar cevaplamaktan çekiniyor onu düşündünüzmü hiç? Kafes çok düzmüş yerine peki teşekkür ederim önerileriniz için deyip beğenip beğenmediğinizi kendinize saklasaydınız daha hoş bir davranış olurdu ve bu muhabbetleri hiç yapmamış olurduk. Keyifli hobiler dilerim size.

Peki onun içinde özür dilerim o zaman kusura bakmayın. Bu şekilde cevap verildiği içinde sorularınızı cevaplayanlar cevaplamaktan çekiniyor onu düşündünüzmü hiç? Kafes çok düzmüş yerine peki teşekkür ederim önerileriniz için deyip beğenip beğenmediğinizi kendinize saklasaydınız daha hoş bir davranış olurdu ve bu muhabbetleri hiç yapmamış olurduk. Keyifli hobiler dilerim size.

Muhabbet ettiğimiz beyefendi söylediğim sözde bir kusur bulup da olumsuz bir cevap vermemiş, size ne oluyor ben onu da anlamış değilim açıkçası. Ben kafesin hoşuma gitmeyen tarafını söyledim ki belki benim beğenmediğim özelliğin işe yarayan bir tarafı vardır başkası da onu söyler, ben yanlış düşündüğümü anlarım, maksat orada odur beyefendi. Size de keyifli hobiler.

Forumlarda konu açıldığında yazdığınız şeyler herkesi ilgilendirir özel mesaj değilki bu

Birader haklısın tamam,
Cahillerle tartışmaya girmeyin ben hiç bir zaman kazanamadım demiş İmam-ı Gazali ne kadar doğru söylemiş.

eyer bütçeniz üst seviye kafesler için uygun ise almışken Hagen Vision kafeslerden alın ama normal bütçe için seba kafes'in 45x35 kafesleri idealdir.
Ayrıca biraz daha geniş isterseniz http://www.sebakafes.com/index.php?sayfa=urun&urun=36 55x35x40 ölçülerindeki kafesidir buda. Karar sizin
Kahraman Bey bu kafesi sebanın sitesinden alacaktım, almadan önce iletişim numaralarından bir arayayım dedim telefonu kimse açmıyor güvenemedim ben bu site güvenilir mi?

sebakafes güvenilir

linkteki ürünün bir benzerini kullanıyorum çok memnunum ama fiyatı bayağı pahalı kardeşim.sebakafese gelincede güvenilir bence sorun yaşamazsın.tartışmaya gerek yok yardımlaşıyoruz hepimiz birbirimizden dostlar
Hocam kafesi sebanın sitesinden alacağım da telefonu açmıyorlar, karşında muhatap bulabileceğin biri yok. Sitelerinden o yüzden alamadım henüz.

Birader haklısın tamam,
Cahillerle tartışmaya girmeyin ben hiç bir zaman kazanamadım demiş İmam-ı Gazali ne kadar doğru söylemiş.
Beyefendi siz nasıl benimle bu şekilde konuşabiiyorsunuz ben anlamıyourm. Ben böyle terbiyezilik görmedim bu forumda. Sen kime cahil diyorsun. @Kahraman KÖROĞLU bey bu duruma bir müdahale edin lütfen.

Artık sana hitap ederken sen diyeceğim çünkü sen saygıyı haketmiyorsun. İnsanlar burda sana yardım etmeye çalışıyor sen bu kafeste dümdüzmüş gibi cevaplar veriyorsun sen önce insanlarla nasıl iletişim kuracağını öğren birine cahil demeden önce. Kİmin cahil olduğunu herkes burada çok iyi görüyor benim kendimi ispat etmem gerek yok bir çok kişide benim kim olduğumu nasıl bir insan olduğumu biliyor. Senin bilip bilmemen benim umrumda bile değil @fernandito efendi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri