Karadeniz Pet

6×6 Maşallah ( B.A )

Bünyamin Altay

Onursal Üye
Bu ciftimi bu seneki yavrularimdan bırakmıştım. Ilk kuluckalari
6 dolu yumurtalari vardi 6 si da cikti. Maşallah hem erkek hem dişi gayet
bakıcı. Bakalim buyutebilecekler mi, gerekirse yardim
edegiz:)
O7d7ND.jpg

InNvoHR5.jpg

eOOPR3Wu.jpg

Son düzenleme:
Maşallah ustam hayırlı üretimler.

Sağol Ferdi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:53 -->-> Daha önceki mesaj 17:51 --

Teşekkürler stronger67,daha güzelleri sizin olsun.

İsmimin baş harflerini konu yanına bi yazdım Patladı gitti :)) maşallah gerçekten çok güzel bir takım birakmissiniz yavrularinizda sağ salim büyür yeme düşer inşaallah

Teşekkürler Yusuf Bey, dışıyi show baba çek anneden bırakmıştım.
Erkeğe gore daha iri duruyor zaten ama erkek te renk çalışır diye
bıraktım. güzel bir takim oldular.

Maşallah ben çok beğendim Rabbim sakınsın

Maaşallah anne babaya ve yavrulara çok güzeller inş sağlıkla büyürler bizde görürüz.

Maşallah ciftlerin renkleri çok güzel. Yavrularda güzel renk verecektir. Sağlıkla buyusunler inşallah..

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu zıpırları canlı gördüğümden çok net söyleyebilirim gayet iyi bir çift. Birde anne boyutunda baba renginde bir yavru verirlerse tadından yenmez. Sağlıkla büyütsünler yavrularını işallah

MaşAllah. Erkek kuşunuza çok benzeyen dişim var renk olarak, spangle mi deniyor bu renklere?

Güzel yorumlariniz ve begenileriniz icin Teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:38 -->-> Daha önceki mesaj 20:32 --

@Onur Oktay, bu fotoğraf taki erkek gibiyse Rainbow tarifine uyar.
bazilari bu renk kuslari sari kafa spangle olarak ta nitelendiriyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:40 -->-> Daha önceki mesaj 20:38 --

@Ercan Yaşar usta inşallah senin temenninde yavru gelir.
bakalim ilk kuluckalari olmasina rağmen iyi bir cift oldu.
kuslari gördüğün zaman senin begenmene ayrica sevinmistim:)

Sağlıklı hobiler. Anne baba da çok güzelmiş. Sağlıkla büyüsünler. Tüyleri kadar ömürleri olsun.

Beğenilmeyecek kuşlar değil ki :) hem boyut hem renk çalışmasına çok uygun kuşlar sendekiler. Showlar da çalışmaya başlayınca olay tamam :)