Karadeniz Pet

7 - 8 aylık bu kuş erkek mi yoksa dişi mi ?

Bu basit bir mutasyon ve basit bir gaga rengi.İnsanı yanıltan bir tarafı yok.Ergen kuşların cinsiyetini belli etmeyen davranışları doğaldır.

Bu basit bir mutasyon ve basit bir gaga rengi.İnsanı yanıltan bir tarafı yok.Ergen kuşların cinsiyetini belli etmeyen davranışları doğaldır.

heh işte bu mutasyonlarda bazen farklılık gösterebliyor

Son düzenleme:
8 ayliksa erkek diyosan mutasyondan dolayi simdiye en azindan pembe olurdu ceresi bu bariz disi hata beyaz kisminda rengi donmeye basliyor kizisicak kuss

kücük mü : ))) arkadaşım ne kücügü 8 aylık kuş , ayrıca o kadarını bende biliyorum beni şaşırtan nokta erkeğe ayak atması ;)

henüz kuş ikinci tüyüne girmemiş taş çatlasın 5 aylık küçük daha "ergin değil anlamında"
ergin değil: çiftleşme durumu söz konusu olmayan.

Şimdi dişi ve kücük diyen arkadaşlar nerde bakalım söylesin . Erişkinliğe gelmemiş diyenler paşam kuş erkek çıktı benim diğer dişiyle çiftleşti kafa sallayarak . Şimdi nerde o dişi diyenler erişkin değil diyenler ?? ? ? Birşeyi tahmin usulu yapmıcaksınız arkadaşım .. Yine Levent Acar hocam bildi ve ben yanılmadım.

Son düzenleme:
dişi paşa bu

Şimdi dişi ve kücük diyen arkadaşlar nerde bakalım söylesin . Erişkinliğe gelmemiş diyenler paşam kuş erkek çıktı benim diğer dişiyle çiftleşti kafa sallayarak . Şimdi nerde o dişi diyenler erişkin değil diyenler ?? ? ? Birşeyi tahmin usulu yapmıcaksınız arkadaşım .. Yine Levent Acar hocam bildi ve ben yanılmadım.

Hocam bende demiştim erkek olabilecegini.. :)

Bence hem dişi hem erkek ;)

Nokia 3310 ile gönderildi.

Son düzenleme:
Geri