Karadeniz Pet

7-9 Kasım Feshane Etkinlikleri

kararsız adamlarız kardeşim bir yuvalık alamk ıcın 5 kere gıttın adamın yanına :)

Ben iyiki aldım diyorum çifthanelere takayım da gör ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:22 -->-> Daha önceki mesaj 01:21 --

3 Tl den alırım yuvalıklarını o plastik folluklu olanı değil maksat işin görülsün elinde kalmasın hahahaha :D :) :)

satayım ben sana benım aldıklarımı da 3 tanesi 40 tl :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:24 -->-> Daha önceki mesaj 01:23 --

yakar semaverde cay demlerım la ben 3 tl verecegıme :)

Doğru diyosun çamdılar iyi yanarlar 3 tanesi 40 mı az indirim yap 50 ye ver :) ama yerinde olsam kullanırdım ki zaten kullanacağım pişman olmayacağını düşünüyorum ben lafımın arkasındayım ;)

mecbur kullanacagız ama bır marangoz bulup konuşmak lazım daha uyguna yaptırabılırz gıbı gelıyor bana 10 tane daha lazım

Aynen işleri son anına bıraktık bi marangoz ayarlasaydık ben de almaz marangozdan 5 tane alırdım daha iyi olurdu ikimiz içinde bakalım belki de bulabiliriz

Marangoz bulmakta sıkıntı yok kargo yuvalık fiyatını gelip geçecekse ne önemi var maksat Pendikte bulmak elden teslim :)

malzeme ve kanarya görmek isteyenler kaçırmasın... muhabbet kuşu düşünen arkadaşlar feshaneye gitmek yerine eminönü kuş pazarına gidin derim :)

Yavru muhabbet satan gördünüz mü arkadaşlar?Ona göre gidicem

Arkadaşlar ben oradaydım ve fiyatlar bugün düne göre yarı yarıya düşmüştü

Keşke organizasyonlar ist dışında farklı illerde de olmuş olsa iyi olurdu.diye düşünüyorum

tkkkf yapıyor, yılın belli zamanlarında belli illerde

Birdahaki organizasayon ne zamandır?Bu organizasyonu kim yapıyor?

Normalde Kasım ayından sonra Ocak ayında da yapılıyor ama bu sefer Ocak ayındaki İzmir'de olacakmış.

Aralık'ta bir yarışma daha varmış Feshane'de ama mazeme ve kuş satışı olur mu belli olmaz.
Muhabbetten çok kanarya oluyor zaten. Mazeme alımı için bire bir ortam, mazeme almaya gitim bende. Öncekilere göre bu seferkinde muhabbet kuşu çok daha azdı.

Kafayi nereye cevirsek hep kanaryaydi. Elle sayilacak kadar azdi muhabbet satanlar

Tapatalk ile iphone dan gönderildi.

Geri