Karadeniz Pet

7-9 Kasım Feshane Etkinlikleri

Keşke organizasyonlar ist dışında farklı illerde de olmuş olsa iyi olurdu.diye düşünüyorum

Cihan Bey 2 hafta sonra benzer bir organizasyon Gaziantep'te olacak bilginize..

Yusuf bey bu bilgi için öncelikle teşekkür ederim,Gaziantep'te bu işe ilgi duyanlar ile bir bağım olmadı,platformda yeniyim,sizlerin samimiyeti inanın Hoşuma gitti,İstanbul'da bu Yüzden olmak isterdim ama buradaki ortam veya festival nasıl olur inanın bilmiyorum

Birdahaki organizasayon ne zamandır?Bu organizasyonu kim yapıyor?

6-7 aralıkta Feshanede bir organizasyon daha var
PEj93Q.jpg

Yusuf bey bu bilgi için öncelikle teşekkür ederim,Gaziantep'te bu işe ilgi duyanlar ile bir bağım olmadı,platformda yeniyim,sizlerin samimiyeti inanın Hoşuma gitti,İstanbul'da bu Yüzden olmak isterdim ama buradaki ortam veya festival nasıl olur inanın bilmiyorum

En azından gidip gezmiş olursunuz.. Bana hatırlatırsınız bir ara orada anıdığım kanarya camiasından insanlar var sorarım nerde olacağını..

Tarih baktım 15-16 Kasım önümüzdekı hafta sonuna denk geliyor ama yer bulamadım,sizin iletişim iyi olur en azından mekanı öğrenirseniz size zahmet Yusuf bey ve inş sizin festival gibi malzeme vs anlamında tam teşekküllü olur.

yukarıdaki takvimde 6-7 aralıkta tekrar etkinlik olduğunu görüyorum. yine malzemeler ve aksesuarlar olur mu bu tarihlerde de.

yukarıdaki takvimde 6-7 aralıkta tekrar etkinlik olduğunu görüyorum. yine malzemeler ve aksesuarlar olur mu bu tarihlerde de.
kuşçular fuarı demiş genelleme yapmış arası 1 ay olduğuna göre bence muhabbet kuşu kanarya falan olmaz güvercin olabilir diye düşünüyorum

Yusuf bey merhaba,Gaziantep'te etkinlik ile ilgili bilgi alacaklınız,ben biraz baktım mekan öğrenemedim,fakat muhabbet kuşu ile alakalı bir bölüm olmayacak sanırım

Bu hafta sonu olduğu için daha vaktimiz var gündüz internete bakamadım inşaallah öğreneceğim aradım ama saatte geç oldu öğreneceğim inşaallah.. Gaziantep te nasıl bir organizasyon var bilemiyorum benim tanıdığım kişiler kanarya besliyor.. Bu ara da İstanbul Feshane de yine araç gereç satışları da olur

Tmm Yusuf bey ne yapalım İstanbul'a mı?gelelim

Ankara'da ki festivale antepli kanarya sevenler derneği de katılmıştı, büyük ihtimalle orada da malzeme satışı olacaktır, kanarya severler çok fazla kesin orada da rağbet olur fuara

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:21 -->-> Daha önceki mesaj 23:17 --

Tmm Yusuf bey ne yapalım İstanbul'a mı?gelelim��

15-16 kasım Güneykent mah. 234 nolu cadde 500 evler şahinbey plaza (burç yolu kavşağı) şahinbey gaziantep :)

Ooo Ali İsmail Bey'den gaziantep organizasyon için adres geldi,teşekkürler o halde ALLAH kısmet ederse böyle bir etkinlik Kaçmaz giderim inş,İstanbul gibi olmasadayani görmek Lazım tşkler Ali İsmail bey

Ankara'da ki festivale antepli kanarya sevenler derneği de katılmıştı, büyük ihtimalle orada da malzeme satışı olacaktır, kanarya severler çok fazla kesin orada da rağbet olur fuara

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:21 -->-> Daha önceki mesaj 23:17 --

15-16 kasım Güneykent mah. 234 nolu cadde 500 evler şahinbey plaza (burç yolu kavşağı) şahinbey gaziantep :)

Aynen kanarya etkinliği daha çok olur. Başkent kanarya severler vs otobüsle gidecek haberim var Feshane de beraberdik.. Muhabbet kuşunda olmasa da kanarya camiasında büyük bir dayanışma var.. Adresi bulmanıza da çok sevindim

Tşkler Ali beyismail bey ve Yusuf bey evet en azından gidelim bir Görelim,Tecrübe edinmiş olurum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:31 -->-> Daha önceki mesaj 23:31 --

tşkler aliismail bey ve Yusuf bey evet en azından gidelim bir Görelim,Tecrübe edinmiş olurum

Aynen kanarya etkinliği daha çok olur. Başkent kanarya severler vs otobüsle gidecek haberim var Feshane de beraberdik.. Muhabbet kuşunda olmasa da kanarya camiasında büyük bir dayanışma var.. Adresi bulmanıza da çok sevindim

bende hayran oldum kanaryacılara, otobüslerle yada dolmuşlarla gelmişler ankara'ya, birde onların özel taşıma çantaları var çok hoştu, açıyorsun stand oluyor

Evet taşıma kafesleri güzeldir.. Bildiğin para çantası sanarsın bi açılır stand olur :) Kanaryaların getirisi çok ve her zaman daha iyisini ortaya çıkarma durumu var muhabbet kuşu artık doymuş buna standart. Ben Cumartesi Feshane ye gitmiştim Pazar günü sırf sohbet etmeye tekrar gittim Ankaradan tanıdığım büyüklerim var. Sadece Ankara değil Konya Gaziantep Kayseri Yurdumun her köşesinden gelenlerle sohbet güzel oluyor

bu Diyarbakır tanıtım günleri ne oluyor.
bilgisi olan varmı?

Bu organizasyonlar illerin tanıtım organizasyonları tv de görmüşsünüzdür hangi ilin tanıtımı varsa o ile ait yöresel yemekler kıyafetler falan tanıtılır.tabloda hangi tarihte istanbul feshanede hangi ilin tanıtımı yapılacağı gösteriliyor

Son düzenleme:
anladım, çok teşekkürler..

6-7 aralığa mutkala gitmem lazım kasımdakinde bir gün önce şehirdışına çıkmıştım :(

Geri