Karadeniz Pet

7 aylik dedi Kuşuma aptal herif

• Konbuyu başlatan Kağan Köse
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K

Kağan Köse

Guest
Facebookta muhabbet kusu grubuna girdim bikac gun once. Bugunde paylasimda bulundum foto yukledim. Bi gerizekali ordan 7 aylik dedi. Kocaman kus alismaz sana bisuru şey. . Moralimi bozdu. Simdi ben burdaki kisilere daha fazla güveniyorum kesin bisey soyleyin lütfen kac aylik bu.
1PaPGB.jpg

1PaPE5.jpg

djljvn.jpg

Bebe bu daha :) Kısa pantolonlu erkek bebe :)

Maşallah çok tatlı :)

Bak gözler simsiyah ise bil ki daha bebektir. Göz etrafında beyaz halkalar görünmeye başladı mı bil ki en az 6-7 aylık olmuştur. Yaşı ilerledikçe halka biraz daha belirginleşiyor.

Galiba bir de boyun çizgileri artıyormuş ağaç halkası gibi ondan da anlıyorlar.

Çocuk çocuk bu rahat ol.

Bebe bu daha :) Kısa pantolonlu erkek bebe :)

Maşallah çok tatlı :)

Bak gözler simsiyah ise bil ki daha bebektir. Göz etrafında beyaz halkalar görünmeye başladı mı bil ki en az 6-7 aylık olmuştur. Yaşı ilerledikçe halka biraz daha belirginleşiyor.

Galiba bir de boyun çizgileri artıyormuş ağaç halkası gibi ondan da anlıyorlar.

Çocuk çocuk bu rahat ol.
ne güzel bır cevap teşekkür ederım :) ya bende emınım de adam sınırlendırdı bı anda..

2 aylık arası bişey bu yavrucak. alın çizgileri gün gibi ortada , ceresi desen daha yeni yeni rengini belli ediyor gözler simsiyah hadi en fazla 3 aylık olsun :)

2 aylık arası bişey bu yavrucak. alın çizgileri gün gibi ortada , ceresi desen daha yeni yeni rengini belli ediyor gözler simsiyah hadi en fazla 3 aylık olsun :)

aaa 3 aylık dersen bozuşuruz :D yok yaa alalı bı ay olmadı 2 hafta falan oluyo adam bana yenı dıye verdı bunu. :) 1,5 aylık falandı galıba olsa olsa tas çatlasın 2 :)

Sana 7 aylık diyen kişi Serkann Haliss demi gördüm oradakiler bilmez her kafadan ayrı bir ses çıkar :D

kuşun 2 - 2,5 aylık daha kafasında çizgiler var gözünde iris yok .

En fazla 3 aylık ama o arkadaşa da öyle ithamda bulunmasanız iyiydi. Belki fotoğrafta öyle görmüştür. Oraya koyduğunuz foto bu kadar net değildir. Adamın ekran rengi kötüdür vs vs. Kötü olmuş o kelime kanımca. Kuş zaten size alışmış bile. Ben 2 senedir beslediğim kuşuma daha elimden bişey yediremedim :)

Son düzenleme:
sen o adamı bu sayfaya yönlendir :)

engelledim bırak sunu :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:07 -->-> Daha önceki mesaj 11:06 --

Sana 7 aylık diyen kişi Serkann Haliss demi gördüm oradakiler bilmez her kafadan ayrı bir ses çıkar :D

kuşun 2 - 2,5 aylık daha kafasında çizgiler var gözünde iris yok .

evet o gerızekalı :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:09 -->-> Daha önceki mesaj 11:07 --

En fazla 3 aylık ama o arkadaşa da öyle ithamda bulunmasanız iyiydi. Belki fotoğrafta öyle görmüştür. Oraya koyduğunuz foto bu kadar net değildir. Adamın ekran rengi kötüdür vs vs. Kötü olmuş o kelime kanımca. Kuş zaten size alışmış bile. Ben 2 senedir beslediğim kuşuma daha elimden bişey yediremedim :)

ama anlatıyorum fotoda oynadım ışığıyla dedım. ceresını meresını herseyı gordu. adam takmış kuyruğa kuyruğu ne kadar buyuk baksana dıyo. ee ama napım kesımmı yanı sana ınandırmak ıcın demı :) neyse.. valla ben havuç yedırdım tek sorunum elıme gelmıyo :D kaplumbağalarımın akvaryumuna gıdıyo devamlı bıgun dusucek ıcıne :D bıde suyun ıcıne pıslıyo delırtcek benıbu kus :)

Olaki burdan herhangi biri de yanılmış olabilir ve yanlış ifadelerde bulunabilir. Gerizekalı aptal vs. gibi hakaretlerde mi bulunacaksın? Hiç kimse senin kuş doğarken başında değillerdi. Açıkçası yazdıklarını görünce "Kaç yaşında olursa olsun! Bundan bize ne?" diyesim geldi. Üslup konusunda dikkatli olmak gerek.

Facebookta muhabbet kusu grubuna girdim bikac gun once. Bugunde paylasimda bulundum foto yukledim. Bi gerizekali ordan 7 aylik dedi. Kocaman kus alismaz sana bisuru şey. . Moralimi bozdu. Simdi ben burdaki kisilere daha fazla güveniyorum kesin bisey soyleyin lütfen kac aylik bu.

yani yanlış söylemiş olabilir birde facebook demişsin onu bırak normal petsopcular bile yanlış şeyler yapabiliyor..bence açtığın konunun içeriğini tekrar düzelt..

arkadaşların dediği gibi babek bu daha küçük 7 aylık nasıl oldu ayrıca kafa tüylerinde halen daha çizgiler var bu yavru oldugunu gosterır sen mıllete bakma işi bilen abilerimiz bu forumda :D

Konu cevap aldıysa [MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION] bey bi el atınız yoksa tartışmalara , yanlış anlaşılmalara vesile olacak diye düşünüyorum. Konu kilit.

Son düzenleme:
Olaki burdan herhangi biri de yanılmış olabilir ve yanlış ifadelerde bulunabilir. Gerizekalı aptal vs. gibi hakaretlerde mi bulunacaksın? Hiç kimse senin kuş doğarken başında değillerdi. Açıkçası yazdıklarını görünce "Kaç yaşında olursa olsun! Bundan bize ne?" diyesim geldi. Üslup konusunda dikkatli olmak gerek.

gereken cevabı çok iyi vermissiniz ;)

Kağan kardeşim bundan böyle üslubuna dikkat edersen sevinirim.

Konu tarafımca yoruma kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri