petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

7 aylik dedi Kuşuma aptal herif

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kağan Köse tarafından 28 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kağan Köse
    Gizli

Facebookta muhabbet kusu grubuna girdim bikac gun once. Bugunde paylasimda bulundum foto yukledim. Bi gerizekali ordan 7 aylik dedi. Kocaman kus alismaz sana bisuru şey. . Moralimi bozdu. Simdi ben burdaki kisilere daha fazla güveniyorum kesin bisey soyleyin lütfen kac aylik bu. [​IMG]

2. Hilal Mutlu
    Gizli

Bebe bu daha :) Kısa pantolonlu erkek bebe :)

Maşallah çok tatlı :)

Bak gözler simsiyah ise bil ki daha bebektir. Göz etrafında beyaz halkalar görünmeye başladı mı bil ki en az 6-7 aylık olmuştur. Yaşı ilerledikçe halka biraz daha belirginleşiyor.

Galiba bir de boyun çizgileri artıyormuş ağaç halkası gibi ondan da anlıyorlar.

Çocuk çocuk bu rahat ol.

3. Kağan Köse
    Gizli

ne güzel bır cevap teşekkür ederım :) ya bende emınım de adam sınırlendırdı bı anda..

4. Hilal Mutlu
    Gizli

Rica ederim. Boş ver. :)

5. sparox

sparox Member

Beğenileri:
    0
    2 aylık arası bişey bu yavrucak. alın çizgileri gün gibi ortada , ceresi desen daha yeni yeni rengini belli ediyor gözler simsiyah hadi en fazla 3 aylık olsun :)

6. Kağan Köse
    Gizli

aaa 3 aylık dersen bozuşuruz :D yok yaa alalı bı ay olmadı 2 hafta falan oluyo adam bana yenı dıye verdı bunu. :) 1,5 aylık falandı galıba olsa olsa tas çatlasın 2 :)

7. izmirli35

izmirli35 New Member

Beğenileri:
    0
    sen o adamı bu sayfaya yönlendir :)

8. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Sana 7 aylık diyen kişi Serkann Haliss demi gördüm oradakiler bilmez her kafadan ayrı bir ses çıkar :D

kuşun 2 - 2,5 aylık daha kafasında çizgiler var gözünde iris yok .

9. Poyraz

Poyraz New Member

Beğenileri:
    4
    En fazla 3 aylık ama o arkadaşa da öyle ithamda bulunmasanız iyiydi. Belki fotoğrafta öyle görmüştür. Oraya koyduğunuz foto bu kadar net değildir. Adamın ekran rengi kötüdür vs vs. Kötü olmuş o kelime kanımca. Kuş zaten size alışmış bile. Ben 2 senedir beslediğim kuşuma daha elimden bişey yediremedim :)

#9 Poyraz, 28 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 28 Mayıs 2014
  10. Kağan Köse
    Gizli

engelledim bırak sunu :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:07 -->-> Daha önceki mesaj 11:06 --

evet o gerızekalı :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:09 -->-> Daha önceki mesaj 11:07 --

ama anlatıyorum fotoda oynadım ışığıyla dedım. ceresını meresını herseyı gordu. adam takmış kuyruğa kuyruğu ne kadar buyuk baksana dıyo. ee ama napım kesımmı yanı sana ınandırmak ıcın demı :) neyse.. valla ben havuç yedırdım tek sorunum elıme gelmıyo :D kaplumbağalarımın akvaryumuna gıdıyo devamlı bıgun dusucek ıcıne :D bıde suyun ıcıne pıslıyo delırtcek benıbu kus :)

11. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Olaki burdan herhangi biri de yanılmış olabilir ve yanlış ifadelerde bulunabilir. Gerizekalı aptal vs. gibi hakaretlerde mi bulunacaksın? Hiç kimse senin kuş doğarken başında değillerdi. Açıkçası yazdıklarını görünce "Kaç yaşında olursa olsun! Bundan bize ne?" diyesim geldi. Üslup konusunda dikkatli olmak gerek.

12. Emin YÜKSEL

Emin YÜKSEL New Member

Beğenileri:
    0

yani yanlış söylemiş olabilir birde facebook demişsin onu bırak normal petsopcular bile yanlış şeyler yapabiliyor..bence açtığın konunun içeriğini tekrar düzelt..

13. OKAN ÇEVİK

OKAN ÇEVİK New Member

Beğenileri:
    1
    arkadaşların dediği gibi babek bu daha küçük 7 aylık nasıl oldu ayrıca kafa tüylerinde halen daha çizgiler var bu yavru oldugunu gosterır sen mıllete bakma işi bilen abilerimiz bu forumda :D

14. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Üslubun çok yanlış. Biraz saygılı ol.

15. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Konu cevap aldıysa [MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION] bey bi el atınız yoksa tartışmalara , yanlış anlaşılmalara vesile olacak diye düşünüyorum. Konu kilit.

#15 CNK TC, 28 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 28 Mayıs 2014
  16. Yeliz KOCAGÜN

Beğenileri:
    0
    gereken cevabı çok iyi vermissiniz ;)

17. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Kağan kardeşim bundan böyle üslubuna dikkat edersen sevinirim.

Konu tarafımca yoruma kapatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş