Karadeniz Pet

7 Aylık Jumbo ve Hediyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1........0.........2
Okan Şenol - diyadin:
1.70 2.0 1.90​

oranlar açıldı :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:29 -->-> Daha önceki mesaj 16:28 --

hayırlı olsun bende okadar oran vermiştim kim alır diye :D :D

hayırlı satışlar ama kardeşlik sahiplendirme den ziyade satış yapıyorsun ve karşılığında belirli bir ücret istediğin kuş için sahiplendirme kelimesi bence yanlış

Bu arada okan abim hemen kuşa talip olmuşsun bizim gri ile mi eşleştirmeyi düşünüyorsun ?

hayırlı satışlar ama kardeşlik sahiplendirme den ziyade satış yapıyorsun ve karşılığında belirli bir ücret istediğin kuş için sahiplendirme kelimesi bence yanlış

Bu arada okan abim hemen kuşa talip olmuşsun bizim gri ile mi eşleştirmeyi düşünüyorsun ?

hahahahah gri olan için. anne baba eş tutacak,yumurta verecek,verdiği yumurtalar yavru olacak,yavrular yuvadan atlayacak offfff yoruldum vallaha,onlar gelene kadar ölürüz beeee

hahahahah gri olan için. anne baba eş tutacak,yumurta verecek,verdiği yumurtalar yavru olacak,yavrular yuvadan atlayacak offfff yoruldum vallaha,onlar gelene kadar ölürüz beeee

bu hangi gri çok merak ettim :)

evet çekoslovak kaldı ortada :D ama onada bir eş vardır Okan abi de :D

Hayırlı olsun Okan bey rekabet falan yok ben yazdığım zaman sizin talip olduğunuzu okumamıştım bile bol yavrular alırsınız inşallah bizde sizden yavrusunu alırız o zaman :))

bu hangi gri çok merak ettim :)
recep amca gri takım yapmış yeni ondan bahsediyoruz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:31 -->-> Daha önceki mesaj 17:30 --

evet çekoslovak kaldı ortada :D ama onada bir eş vardır Okan abi de :D

çekoslavağı verebilirim belki aklımda bir dişi var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:31 -->-> Daha önceki mesaj 17:31 --

Hayırlı olsun Okan bey rekabet falan yok ben yazdığım zaman sizin talip olduğunuzu okumamıştım bile bol yavrular alırsınız inşallah bizde sizden yavrusunu alırız o zaman :))

tabikide yok rekabet.sağol iyi dileklerin için

Hayırlısı olsun iki tarafa da hızlı ve sağlıklı bir alışveriş olduğunu düşünüyorum

sağoll cihan usta,teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:02 -->-> Daha önceki mesaj 18:50 --

yarın olsunda gelsin bebeler

Bu fiyatı görünce nereden diye baktım, İstanbul'muş. Okan bey bunu kaçırmaz dedim kendi kendime baktım yorumlara ciddi ciddi yanılmamışım :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:14 -->-> Daha önceki mesaj 23:13 --

Hayırlı olsun bu arada

Bu fiyatı görünce nereden diye baktım, İstanbul'muş. Okan bey bunu kaçırmaz dedim kendi kendime baktım yorumlara ciddi ciddi yanılmamışım :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:14 -->-> Daha önceki mesaj 23:13 --

Hayırlı olsun bu arada

gerçekten hayır diyemeyeceğim bir fırsat oldu

hayırlı uğurlu olsun okan bey
bol yavrular alırsınız inşallah :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri