Karadeniz Pet

7 yaşındaki erkeğime nasıl bir eş seçmeliyim

• Konbuyu başlatan miyas
  • Başlangıç tarihi
M

miyas

Guest
kuşum neredeyse 7 yaşında. önceden bir dişi ile çiftleşmişlerdi bir yavruları oldu büyüdü ve annesi onu öldürdü. dişiyi gönderdik bizimkisi yalnızlığa devam ediyor. eş seçme konusunda biraz korkuyorum. nasıl seçmem lazım eşi? kendisi mi seçmeli sizce?

NVNOpY.jpg

birde hep aynı kafeste duruyor. oyuncaklarını yeniliyorum ama kafesini hiç değiştirmedim. eş alınca değiştirsem daha büyük bir kafesle, alışabilir mi acaba?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:19 -->-> Daha önceki mesaj 12:18 --

bir ay durdu yuvada sonra anne kafesin içine attı yavruyu. kafasının üstünü ve gagasını yedi yavrunun

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bencede daha ciftlesmezz

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yaşlı diye mi yoksa yalnızlığa alıştığı için mi?
o kadar çok alıştım ki kuşuma ölürse çok üzülürüm en azından yavrusu olsa ona bakarım soyunu devam ettiririz :)

Yedi yaşından sonra verim alamazsınız erkek muhabbet kuşlarından en fazla 5-6 yaşına kadar yavru alınabilir.

Bence denesin ne demişler her yiğidin yoğurt yiyişi farklı olur .

Erkek muhabbet kuslari ortalama 7 ayliktan 5 yasina kadar ciflesme durumuna girerler. Daha ileriki dönemlerde onlari ese atmanizin faydasini alamazsiniz. İstisna durumlar olduğunu duymustum. Ama gözümle gormedim

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallahı var bence gençten kızışmış bi dişi alın:D

Geri