Karadeniz Pet

7 yaşındaki kuşum öldü

RuthlesS

Meraklı Üye
Bu gün 7 yıllık küçük arkadaşımı kaybettim. Dile kolay tam 7 yıl. Şu an çok üzgünüm, öğlen evden çıkarken her zamanki gibi şen şakraktı. Yaklaşık yarım saat önce eve geldiğimizde bir sessizlik vardı evde bizim geldiğimizi duyar duymaz, kafesin kapısı açıksa gelir üzerimize konardı veya konuşmaya başlardı. Bu gün öyle olmadı. Öldüğü hiç aklıma gelmedi o an.Hemen kafese baktım acaba bir yerden kaçtı mı? diye. kafese baktığım da boncuğum hareketsiz bir halde kafesin tabanında öylece yatıyordu. Boncuğumun yerini tutmaz ama nasip ise bu sefer ingiliz çift beslemeyi düşünüyorum.

Bende 10 yaşındaki kuşumu kaybetmiştim ,bilirim nasıl bir duygu olduğunu

Bu gün 7 yıllık küçük arkadaşımı kaybettim. Dile kolay tam 7 yıl. Şu an çok üzgünüm, öğlen evden çıkarken her zamanki gibi şen şakraktı. Yaklaşık yarım saat önce eve geldiğimizde bir sessizlik vardı evde bizim geldiğimizi duyar duymaz, kafesin kapısı açıksa gelir üzerimize konardı veya konuşmaya başlardı. Bu gün öyle olmadı. Öldüğü hiç aklıma gelmedi o an.Hemen kafese baktım acaba bir yerden kaçtı mı? diye. kafese baktığım da boncuğum hareketsiz bir halde kafesin tabanında öylece yatıyordu. Boncuğumun yerini tutmaz ama nasip ise bu sefer ingiliz çift beslemeyi düşünüyorum.
Uzucu durum gecmis olsun sabir diliyorum

biraz önce bahçeye gömdüm :(.çok kötüyüm şu an. kafes bomboş kaldı.

Alışınca kötü oluyor.... Zor durum...

Benim Beyaz adında bir kuşum vardı 5.5 yaşında ölmüştü o çok özel bir kuştu benim için çek bir kuştu ama kuyruğu aşırı uzununda uzunu özel bir yavru olarak besledim onu fakat ne yazıkki onun bir yavrusunu almak nasip olmadı o kadar özenle sakladım ki onlarca dişiyi ona layık görmedim ve sonuç