Karadeniz Pet

700-1500 lira arası ne telefonu alabilirim.

N

neyfel

Guest
Merhaba arkadaşlar 700-1000 lira arası ne telefonu alabilirim.

Kamerası kötü olmasın ekranı da ne çok büyük nede çok küçük olmasın 4.5 ile 5.5 inç arası olsa yeter.

T50 düşünüyorum ama sd kart desteği yok güncelleme gelecek mi bilmiyorum
turkcell'in kendi uygulamaları silinmiyormuş 16 gb hafızası var yaklaşık 9-10 gb yer kalıyor bu yer yetermi veya varsa önerdiğiniz telefon yazınız.

Turkcell'in kendi uygulamaları silinebiliyor T50 güzel cihaz sahip değilim ama beğeniyorum :) Sarı Kutu kampanyasına gelecekmiş ben de oradan almayı planlıyorum.

Sony xperia m2'ye bakabilirsin ben kullanıyorum ve çok güzel.

Lg g2 tavsiye ederim

Genaral mobile II alabilirsin piyasa düştü bi incele istersen.

hocam telden beklentin nedir .? eğer uygulama yüklerim oyun yüklerim ama kasmasın dersen Nexus 5 ten şaşma, fakat batarya kullanım süresini incelemen gerekir

Suan LG G2'nin 16 GB'lik modelini kullanmaktayim ve cok cok memnunum. 32 GB'lik modelini 1000 lira civarina GG'dan alabilirsiniz.

Nexus 4 ve nexus 5 sahibiyim , muazzam bir telefon . Piyasadaki en iyi telefon bence . Nexus 5 modelini sana tavsiye ederim , eğer imkanın varsa kaçırma al . Nexus modellerini piyasa dan ayıran özellikleri iyi araştır , zaten hemen alırsın. :) Google kendi üretimi bir telefon sana bu kadarını söylim , gerisini sen düşün.:D

Uygulama aşırı yüklemem bazı cihazlarda sd kart desteği yok normal hafızaları yeter mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:15 -->-> Daha önceki mesaj 10:55 --

nexus 5 güzelmiş lgg2 de güzel siz olsanız ne yapardınız :)
Şimdi acele etmiyom pişman olmiyim diye :)

Genaral mobile2 t50 lgg2 ve htc desire500 arasında kaldım bütçee 1000 tl aşmamalı

Genaral mobile2 t50 lgg2 ve htc desire500 arasında kaldım bütçee 1000 tl aşmamalı

Bu bahsettiğim telefonları alma bence , 1000 tl ise bütçen nexus 4 al. Sana son tavsiyem budur , bir bilgisayar mühendisi olarak tavsiye ediyorum . Çünkü bu alacağın telefonlar zamana ayak uyduramayacak , günü geçiştirmek için işine yarar belki ama kendi kendisini güncelleyen bir sistemin parçası olan telefon al. Nexus 5 daha iyi ama bütçen kısıtlı ise nexus 4 ü alabilirsin.

kardeşim asus zenfone 5 yada 6 yı önerebilirim 6 nın ekranı 6 inç büyük biraz sana 5 gider harika telefon 699 tl teknosada

Zenfone ve nexuslarda güzelmiş düşüncem biraz ilk teli aceleye getirdm pişman oldum:)
Hocam bende bilgisayar öğrencisiyim teknik lise web tasarım dalı 12 sınıf.

hocam nexus 5 ve g2 hemen hemen aynı fiyattalar , fakat farklı keskin yanları var..bunları kullanmadım fakat g2 batarya yonunden daha iyi, bununla birlikte nexus5 saf android yani kasma yaptırman cok cok zor. Ben nexus5 alcaktım vazgecmemın nedenı kapasıtıf tusları yok yani, tusları ekranın bir bölümünü kaplıyor ve dokunmatik o nedenle vazgeçmiştim. İyi araştırın her telefonun diğerinden farklı bir yönü var

nokia lumia 820 candır.. 2.el alırsan daha mantıklı ,satan kişiler gözü gibi bakıyor bu telefonlara 2.el piyasası 350 ila 400 arası üstünde satanda var elbet fakat 400 den fazla verilmez.. verilmez derken kötülüğünden değil sıfır fiyatı 700 800 oldugu için verilmez.. düşün derim şık ve kaliteli...

Geri