petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

700-1500 lira arası ne telefonu alabilirim.

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve neyfel tarafından 21 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. neyfel

neyfel Guest

Merhaba arkadaşlar 700-1000 lira arası ne telefonu alabilirim.

Kamerası kötü olmasın ekranı da ne çok büyük nede çok küçük olmasın 4.5 ile 5.5 inç arası olsa yeter.

T50 düşünüyorum ama sd kart desteği yok güncelleme gelecek mi bilmiyorum
    turkcell'in kendi uygulamaları silinmiyormuş 16 gb hafızası var yaklaşık 9-10 gb yer kalıyor bu yer yetermi veya varsa önerdiğiniz telefon yazınız.

2. Alper POLAT

Alper POLAT New Member

Beğenileri:
    0
    Turkcell'in kendi uygulamaları silinebiliyor T50 güzel cihaz sahip değilim ama beğeniyorum :) Sarı Kutu kampanyasına gelecekmiş ben de oradan almayı planlıyorum.

3. ZavaZinGo

ZavaZinGo New Member

Beğenileri:
    0
    Sony xperia m2'ye bakabilirsin ben kullanıyorum ve çok güzel.

4. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    s4 mini al daha iyi bence

5. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Lg g2 mini al memnun kalırsın

.

6. Gürkan GÜLER

Altın Üye

Beğenileri:
    23
    Lg g2 tavsiye ederim

7. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Genaral mobile II alabilirsin piyasa düştü bi incele istersen.

8. kaan1903

kaan1903 New Member

Beğenileri:
    0
    hocam telden beklentin nedir .? eğer uygulama yüklerim oyun yüklerim ama kasmasın dersen Nexus 5 ten şaşma, fakat batarya kullanım süresini incelemen gerekir

9. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Suan LG G2'nin 16 GB'lik modelini kullanmaktayim ve cok cok memnunum. 32 GB'lik modelini 1000 lira civarina GG'dan alabilirsiniz.

10. Oğuzhan Mavi

Nexus 4 ve nexus 5 sahibiyim , muazzam bir telefon . Piyasadaki en iyi telefon bence . Nexus 5 modelini sana tavsiye ederim , eğer imkanın varsa kaçırma al . Nexus modellerini piyasa dan ayıran özellikleri iyi araştır , zaten hemen alırsın. :) Google kendi üretimi bir telefon sana bu kadarını söylim , gerisini sen düşün.:D

11. neyfel

neyfel Guest

Uygulama aşırı yüklemem bazı cihazlarda sd kart desteği yok normal hafızaları yeter mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:15 -->-> Daha önceki mesaj 10:55 --

nexus 5 güzelmiş lgg2 de güzel siz olsanız ne yapardınız :)
    Şimdi acele etmiyom pişman olmiyim diye :)

12. neyfel

neyfel Guest

Genaral mobile2 t50 lgg2 ve htc desire500 arasında kaldım bütçee 1000 tl aşmamalı

13. Oğuzhan Mavi

Bu bahsettiğim telefonları alma bence , 1000 tl ise bütçen nexus 4 al. Sana son tavsiyem budur , bir bilgisayar mühendisi olarak tavsiye ediyorum . Çünkü bu alacağın telefonlar zamana ayak uyduramayacak , günü geçiştirmek için işine yarar belki ama kendi kendisini güncelleyen bir sistemin parçası olan telefon al. Nexus 5 daha iyi ama bütçen kısıtlı ise nexus 4 ü alabilirsin.

14. pmkbsn

pmkbsn New Member

Beğenileri:
    0
    kardeşim asus zenfone 5 yada 6 yı önerebilirim 6 nın ekranı 6 inç büyük biraz sana 5 gider harika telefon 699 tl teknosada

15. Okan Tufan

Okan Tufan Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kardeş git G2 yi al kafan rahat olsun

16. neyfel

neyfel Guest

Zenfone ve nexuslarda güzelmiş düşüncem biraz ilk teli aceleye getirdm pişman oldum:)
    Hocam bende bilgisayar öğrencisiyim teknik lise web tasarım dalı 12 sınıf.

17. kaan1903

kaan1903 New Member

Beğenileri:
    0
    hocam nexus 5 ve g2 hemen hemen aynı fiyattalar , fakat farklı keskin yanları var..bunları kullanmadım fakat g2 batarya yonunden daha iyi, bununla birlikte nexus5 saf android yani kasma yaptırman cok cok zor. Ben nexus5 alcaktım vazgecmemın nedenı kapasıtıf tusları yok yani, tusları ekranın bir bölümünü kaplıyor ve dokunmatik o nedenle vazgeçmiştim. İyi araştırın her telefonun diğerinden farklı bir yönü var

18. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    nokia lumia 820 candır.. 2.el alırsan daha mantıklı ,satan kişiler gözü gibi bakıyor bu telefonlara 2.el piyasası 350 ila 400 arası üstünde satanda var elbet fakat 400 den fazla verilmez.. verilmez derken kötülüğünden değil sıfır fiyatı 700 800 oldugu için verilmez.. düşün derim şık ve kaliteli...

19. bayramozlem

Merhaba en iyi secenek bence lg g2

sony xperia u tapatalk

Sayfayı Paylaş