Karadeniz Pet

8-12 aylik damızlık HK.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SULEYMAN BORUCU

Meraklı Üye
İstanbul civarında damızlık olarak 8-12 aylık civarında olan satmayı düşünen varmi?

Aradığınızı tez zamanda bulmanız dileklerimle [MENTION=9455]Murat Demir[/MENTION]11 de olabilir

Ozelden dönüyorum levent abi sana

Aradığını en kısa zamanda bulman dileğiyle kardeşim.
Hayırlı alış verişler olsun şimdiden.

Bende var. 1 agiz yavru aldım. Hatta 1 yavrusunu burdan sahiplendirmistim. Şuanda yuva hazirliyorlar.

Mobilden gönderildi.

Bende var. 1 agiz yavru aldım. Hatta 1 yavrusunu burdan sahiplendirmistim. Şuanda yuva hazirliyorlar.

Mobilden gönderildi.

Ozelden foto atma şansınız varsa sevinirim tesekkur ederim ilginiz icin

Üsküdar'da (Fıstıkağacı'nda) üretici Zafer abimiz var. Düşünürsen eğer gidip, görüp, beğenip alma şansın var.

Aradığını tez zamanda bulman dileğiyle.

Tesekkur ederim saolun..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:02 -->-> Daha önceki mesaj 15:00 --

Direk takım dusunuyorum ustadim tesekkur ederim ilginize

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:04 -->-> Daha önceki mesaj 15:02 --

Üsküdar'da (Fıstıkağacı'nda) üretici Zafer abimiz var. Düşünürsen eğer gidip, görüp, beğenip alma şansın var.

Dusunurum neden olmasın açık adres veya nasıl irtibata gecebiliriz konusunda ozelden bilgi verme şansın olursa sevinirim

Özel den istediğin bilgiyi yazdım kardeşim.

ılgınız ve bılgılendırmenız ıcın cok tesekkur ederım [MENTION=1160]HASAN YAVUZER[/MENTION] kardesım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:33 -->-> Daha önceki mesaj 18:32 --

buyrun inceleyin demissiniz lakin neyi inceleyeceğim onu anlamadım malesef

Bana sorarsan yavrudan al kendin yetistir cunku kimse sana guzel yavru veren guzel yavruya bakan damizlik kusu vermez.

Benim sahsi fikrim. Sahsen ben guzel yavru veren yavruyu guzel besleyen yumurtalarini kirmayan yavrusunu öldurmeyen kusu vermem tabi sizin fikrinizede saygi duyarim.

Bindisin düşünceniz.
Yanlız düşüncelerinizi genelleme yapmadan belirtirseniz daha doğru olur. Herkes kuş satar ama herkesten kuş alınmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri