Karadeniz Pet

8/8 yeni yavrular, masallah....

Masallah bereketli olsun..

Oralarda pazar oluşturdun yani.. :)
Essex bolgesinde talep var, Ingilizler pet shopdan ziyade ureticiden almayi tercih ediyor.
Essex bolgesinde fazla uretici olmadigi icin boslugu doldurmaya calisiyorum. Belli bir musteri portfoyu olusturdum, daha once almak isteyip de alamayanlari onceden bilgilendiriyorum.

Bize de bi iş ayarla oralarda Korhan. :)
Insallah, sen burada olsan giderdik ureticilere.
Turkiye'ye gelince Istanbul da olacagim zaten, ugrarim sana.
Gelmeden haberdar ederim, birseye ihtiyacin olursa getiririm buradan.

Masallah mukemmel gorunuyorlar..Allah nazarlardan saklasin.

Masallah mukemmel gorunuyorlar..Allah nazarlardan saklasin.
Tesekkurler Serkan Bey.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:38 -->-> Daha önceki mesaj 23:31 --

Yavrular buyudu, en buyugu 30 gunluk oldu, follukta adim atacak yer kalmadi. Yemek yedikten sonra balik istifi gibi yatiyorlar. Arada bir delikten bakiniyor en buyuk olan.
a3zz2z.jpg

pz66Ea.jpg

Maşallah, pırıl pırıl yavrular olmuş.
Bereketli olsun.

Masallah, boyle olmasi icin ozel bir sey uyguladiniz mi? Vitamin, katki vs. Gibi

Masallah hepsine sağlıkla buyusunler. Show yavru bakmaz diyenlere de örnek olsun ;)

Masallah, boyle olmasi icin ozel bir sey uyguladiniz mi? Vitamin, katki vs. Gibi
Tesekkurler, uc gunde bir yumurta-havuc mamasi verdim,ayrica B12 vitamini takviyesi yaptim ictikleri suya.
Yavrularin hepsi ciktiktan sonra, sabah yumurta-havuc mamasi ve aksam misir-havuc-ispanak-kuru yumurta karisimli mama verdim. Mamalarina folic asit icerikli ogutulmus misir gevregi kattim.
Sulari her gun degisiyor. Su an 2 gun saf su, 2 gun B12 li su,2 gun normal vitaminli su, 1 gun kalsiyum ve D3 vitaminli su olmak uzere donusumlu sulari degisiyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:25 -->-> Daha önceki mesaj 21:20 --

Masallah hepsine sağlıkla buyusunler. Show yavru bakmaz diyenlere de örnek olsun ;)
Baba,anneyi guzel besliyor da yavrulara pek baktigi yok. :) Neyse ki anne iyi bakiyor, mama saatlerini sureli ayni tuttugum icin alistilar, o saati bekliyorlar.Odaya mama tepsisi ile girince bayagi heyecanlaniyorlar

Maşallah korhan bey hepsine,b12 ne kullanıyorsunuz berovıt mi?

Son düzenleme:
Maşallah korhan bey hepsine,b12 ne kullanıyorsunuz berovıt mi?
Tesekkurler Cihan Bey, B12 olarak Aviform Force 12 kullaniyorum. Burada ki bazi ureticiler toz halinde olanlari kullaniyor, ama ben suda cozuleni tercih ettim.

Bu kuşların anne ve babasının fotosunuda koyarmısın

Tesekkurler, uc gunde bir yumurta-havuc mamasi verdim,ayrica B12 vitamini takviyesi yaptim ictikleri suya.
Yavrularin hepsi ciktiktan sonra, sabah yumurta-havuc mamasi ve aksam misir-havuc-ispanak-kuru yumurta karisimli mama verdim. Mamalarina folic asit icerikli ogutulmus misir gevregi kattim.
Sulari her gun degisiyor. Su an 2 gun saf su, 2 gun B12 li su,2 gun normal vitaminli su, 1 gun kalsiyum ve D3 vitaminli su olmak uzere donusumlu sulari degisiyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:25 -->-> Daha önceki mesaj 21:20 --

Baba,anneyi guzel besliyor da yavrulara pek baktigi yok. :) Neyse ki anne iyi bakiyor, mama saatlerini sureli ayni tuttugum icin alistilar, o saati bekliyorlar.Odaya mama tepsisi ile girince bayagi heyecanlaniyorlar

Tekrar maşallah