Karadeniz Pet

8 aylık kuşumu nasıl eğiticem?

• Konbuyu başlatan Abdüssamed ŞİŞMAN
  • Başlangıç tarihi
A

Abdüssamed ŞİŞMAN

Guest
Dün annem ve anneannem teyzemlere gitti.Orda 1 kuş varmış kimse temizlemiyomuş falan orda salmışlar herkesin kafasına konuyomuş eline geliyomuş.(orda ben yoktum). Tabi ordan otobüsle geldiler.Kuş sarsılmış olabiir.Eve getirdiler bi baktım o kafes ne öyle.Kafes fll paslanmış bizim eski kafesi taktım.Tabi diğer kafese koymak için avucuma aldım.Şimdi sabah oldu baktım uyukluyor ben yatarken kafesin tellerindeydi tüneğe inmiş bi şey yapmadım.Arada gözlerini kapatıyor.Bide gagasının üzerinde azcık kahverengilik var mavi rengin üstünde nedir acaba.Bir de orda ele geliyomuş şuan çok ürkek duruyor.Elimi kafese sokuyorum korkmuyor ama yaklaştırınca yumuşacık ısırıyor.Nasıl eğitebilir yardım edin?:confused:

Saolda sanki gece uyumamış gibi gözlerini kapatıp açıyor hep?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:27 -->-> Daha önceki mesaj 09:26 --

Elimde yem falanmı yediriyim eğitmek için?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:28 -->-> Daha önceki mesaj 09:27 --

ekE0mr.jpg
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:28 -->-> Daha önceki mesaj 09:28 --

Ayağında yuvarlak şeyler nedir?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:54 -->-> Daha önceki mesaj 09:28 --

Şuan gagasını son 10 dk dır tüneğe sürtüyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:40 -->-> Daha önceki mesaj 09:54 --

++++++++++++++++++

Geri