Karadeniz Pet

8 gözlü yeni box kafesim (kendi imalatamız)

Bilal KURDDAN

Paylaşımcı Üye
8 GÖZ KENDİNDEN YUValıklı ÖNTEL 40*40
MALİYET : 280 TL ( İŞÇİLİK VERMEDİM ARKADASLA BİRLİKTE YAPTIK)

Bilalcim çok güzel olmuş.
Hayırlı üretimler olsun.

saol abi pvc düşünüyordum arkadas dedi biz yapalım boşver pvc yaptık her şeyi istediğimiz ölçülerde yaptık altlara tekerlek falan koyduk epey sağlam bir şey oldu :) altı yavrulu 8 çiftide attım sadece bir çift yatmadı on unda yavruları diğerlerinin altına sürdüm sıkıntı yok :)

saol abi pvc düşünüyordum arkadas dedi biz yapalım boşver pvc yaptık her şeyi istediğimiz ölçülerde yaptık altlara tekerlek falan koyduk epey sağlam bir şey oldu :) altı yavrulu 8 çiftide attım sadece bir çift yatmadı on unda yavruları diğerlerinin altına sürdüm sıkıntı yok :)

Seneye bir tane daha yaparsın..
50 çifte adar yolu var :)

Seneye bir tane daha yaparsın..
50 çifte adar yolu var :)

seneye beklemem 1-2 aya kadar yaparım harika bir sistem her şey düzenli yerli yerinde diğer tarafta eski sistem kafesler var bu kafes gelince diğer tarafa bakmak bile istemiyorum :) yuvaları sıkıntı temizliği sıkıntı kaldırıp atacam eskileri :)

ellinize sağlık güzel olmuş sağlıklı üretimler

çok güzel olmuş hayırlı olsun

Emeğinize sağlık çok güzel olmuş hayırlı üretimler yeni kafesde :)

Kullandığınız malzeme nedir acaba. mdf mi yoksa sunda falan mı ?

malzeme sunta mdf değil .mdf ile sunta arasında ağırlık ve fiyat farkı var.üzerindeki kaplamadan dolayı suntalam diye geçiyor malzemecilerdeki adı .

Çok güzel olmuş sağlıklı bol üretimler dilerim

malzeme sunta mdf değil .mdf ile sunta arasında ağırlık ve fiyat farkı var.üzerindeki kaplamadan dolayı suntalam diye geçiyor malzemecilerdeki adı .

Bende bu sekil de birsey yapacagim. Sunta kesilmis halde alsam gerisini ben hallesecegim ama.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadadaşım çok güzel yapmışsın güle güle kullan. İnşallah o kafesde bol bol yumurta alırsın. Dışarda oldukça yüksek fiyata satıyorlar halbuki el yapımı çok daha uygun fiyata geliyor demekki

hayırlı olsun bilal abi o kafesten boll boll yumurtalar bol bol yavrular alırsın inşALLAH

Harika olmuş gerçekten. Ellerinize sağlık ikinizin de. Hayırlı olsun toprak.

Geri