petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

A.mettalica'm geldi...

Konusu 'Doğada Yaşayan Diğer Hayvanlar' forumundadır ve UMUR DAĞLAR tarafından 22 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    A.mettalica'mın gelmesi beni mutlu etti açıkcası kargodan alıp eve getirdiğimde biraz tedirgindim öldümü acaba diye fakat beklediğimden daha hareketliydi. O gelmeden once hazırladığım teraryumum. Umarım yarın sabah kalktıgimda yerini benimseyip ağ örmüş olur :D

8*8*15 büyüklüğünde bi saklama kabı.kapağı ise alttan 2-3 cm bırakıp kestim ve küçük bir menteşe yardımıyla açılır kapanır hale getirdim.

2. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    Ne yer ne içer zehirlimi nasıl olacak bu iş :D

3. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    nereden geldi bu böyle heralde yurtdışından gelmiştir nasıl geldi kargoyla iyi ölmemiş

4. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    zehirli falan deildr deme hem örümcekte beslenir mi yaa? :D nası bişe peki ne yiyo bnlar

5. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0

ithalat listesinden aldim bende hangi ulkeden geldi bilmiyorum ortak bir araci sayesinde aldim.

Madagaskar hamam bocegi ,un kurdu,cırcır bocegi vs :D gerekmedikce eline almicagim korkmuyorum desem yalan olur. Insana cok etki etmeyen bir zehiri var.

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:33 -->-> Daha önceki mesaj 18:32 --

Yukarda verdim cevabini ;)

6. o örümcegın ne kadar büyüdüğüyle ilgili bi bilgin varmı

7. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    merak ettimde toplam kaça maloldu bu sana kargosu ıvırı zıvırı birde nasıl beslicen o yiyecekleri nereden bulacan buna

#7 alse, 22 Eylül 2014
    Son düzenleme: 22 Eylül 2014
  8. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kargo 7,50 tl yurtdisindan geldigi halde. Canlı 120 tl. Yemlerde cok pahali degil ureticiler var fakat ben evde kendim uretmeyi dusunuyorum. Madagaskar hamam bocegi orta boy 60 adet 20 lira un kurdu 500 adet 10tl circir bocegide unkurduyla ayni fiyat.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:23 -->-> Daha önceki mesaj 19:20 --

Suan adult degil benim ki govde boyu 2-3cm civari diye dusunuyorum elime alip olcmedim daha :D buldugun fotograflarin cogundaki canlilar kabuk doneminde kabuk attiktan sonra hayvan daha canli renk aliyor benimki gelmeden once kabugunu atmis durumda.

9. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    Hem örümcek hem salyangoz bide örümceğin yemlerinden üretirsen evi tropikal bi hale getireceksin maşallah :D

10. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    seninki daha bebek. cesaret ister örümcek beslemek. soğuk kanlı eklem bacaklı sevsen olmaz sövsen olmaz sağı solu belirsizdir bu canlıların. Kolay gelsin :)

11. Yeliz KOCAGÜN

Beğenileri:
    0
    örümcekk :eek: imkansız ben besleyemem

12. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bebek falan ama çok hareketli kabuktan sonra hareket kazanmis atarlı degil ama :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:44 -->-> Daha önceki mesaj 21:44 --

Dur dur yılanda gelicek :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:45 -->-> Daha önceki mesaj 21:44 --

Tercih meselesi Yeliz hanım kimisi korkar kimisi sever ama uysal bir tür :)

Sayfayı Paylaş