Karadeniz Pet

Abilerim ablalarım yardım edermisiniz??

• Konbuyu başlatan Buğra
  • Başlangıç tarihi
B

Buğra

Guest
Öncelikle merhaba :) Kuşumu Pazartesi aldım cinsiyetini bilmiyorum ve sizlerden cinsiyeti yaşı ırkı hakkında bilgi alabilirmiyim ? Bu tatlı Bebiş sürekli kaşınıyordu görünürde bit olmamasına rağmen belki rahatlar diye avispreyi uyguladım veterinerde ancak yinede kaşınıyor strese bağlı olabilirmi ? Elime alıştırma konusunda da elimden korkmuyor ancak gelmiyorda yem koyuyorum oralı bile olmuyor . Göğüsü ile ayaklarının arasına dokunursak öğretiliyormuş doğrumu son olarakta vitaform veriyorum zararlımızın ??? İlgilenenlere şimdiden çok teşekkürler :)
u5k8c.jpg

u5kbx.jpg

u5kcp.jpg

u5kgv.jpg

Resimlerin net olmamasından dolayı özür dilerim:(

yerli erkek

Kuşunuz çok yakışıklı bir erkek. Yerli ve 45 50 günlük hayırlı olsun inşallah bir ömür boyu sizinle mutlu olur

Çok teşekkürler çok tatlı bi yavrum oldu ancak kaşınmasın biraz sıkıntı yarattı bende acaba bişey olurmu diye oğluma

yeni aldıysan biraz bekle hoca elini ayaklarına dogru getir alışır bir sure sonra

Teşekkürler :) bu yaramaz ufaklık kafasını yem kabının tüneğinden doğru sokup sıkıştırıyor kendini. bi zarar gelmez umarım bi önlem almalımıyım ?

kaşınır bu heryeri tüy alıstırma hakkındada dal darı al maşallah çok tatlı :)

Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için ancak bu ufaklık kafasını yemliğin tüneğine sokuyo ve sıkıştırıyor kendini ne yapabilirim???

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:47 -->-> Daha önceki mesaj 20:45 --

Çok bayılıyorum oğluma ilk defa kuş besliyorum ve hastası oldum :))

çok güzel kuşunuz Maşallah. Pek anlamam ama.Tüyleri falan parlak temiz duruyor.

Geri