petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acaba alsam mı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alper BAKİ tarafından 10 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Alper BAKİ
    Gizli

2. Emel Ayaz
    Gizli

Emel Ayaz Guest

bedava degil onlar arayinca para sin söylüyor.

3. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Site üzerinden satış yasak olduğu için ücretsiz sahiplendirme yazılıyor, yani hepsi ücretli.

4. Alper BAKİ
    Gizli

Açıklamada ücretsiz fln yazmıs

5. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    hepsi ücretsiz veriyorum yazıyor sitenin kuralı gereği ücretli satış yasak.bazıları arayınca ücretli diyor ilan açabilmek için ücretsiz yazmak zorundayız diyor.
    ama gerçekten ücretsiz verende bunların arasında kaynıyor arayıp sormakta fayda var tabiki.

6. Emel Ayaz
    Gizli

Emel Ayaz Guest

ben aramiştim daha önce inanmayan arkadaşlar arasin ve görsün bu kadar kolay ;)

7. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Sahibinden.com'da yer alan tüm sahiplendirme ilanları ücretlidir.. Kurallar gereği ücretli satış yapmak yasak.. Bu yüzden mecburen ücretsiz sahiplendirme olarak konu açmakta herkes..

8. Alper BAKİ
    Gizli

Birdaha yüzlerine bile bakmam ;)

9. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    ahahahah huhuhuhuhu muhhauhuahu hatta zuhahahha empati kurmak zor bizim insanımızda

10. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Öğrenmişsindir umarım adamı arayıp bedava kusunuzu ben alırım dersen adama madara olursun

11. Celalettin TOPAL
    Gizli

Bedava olsa senden önce ben arardım :)

Sayfayı Paylaş