Karadeniz Pet

Acaba anlaşıyorlar mı ?

• Konbuyu başlatan Yener GÜNGÖR
  • Başlangıç tarihi
Y

Yener GÜNGÖR

Guest
Günaydın arkadaşlar kuşlarım anlaşıyor mu acaba arada birbirlerine kızar gibi gagalıyorlar ama resimdeki halleri de var gün içinde, bir de 3. resimde daha net, kaç aylık olduklarını da söylerseniz müteşekkir olurum :)

8JtGM.jpg

sMHUl.jpg

Buda yaşları için resim

UoiXt.jpg

Mavi 1 yaşlarında erkek
Yeşil 3 aylık dişi
Bence yeşili ver yerine yetişkin bir dişi al.
Zaman içerisinde erkeğin istediğini dişi veremeyince kavgalar başlayabilir.

Mavi 1 yaşlarında erkek
Yeşil 3 aylık dişi
Bence yeşili ver yerine yetişkin bir dişi al.
Zaman içerisinde erkeğin istediğini dişi veremeyince kavgalar başlayabilir.

o kadar küçükmü ya :S peki çiftleşme yaşına kadar tutsam yaşı gelince çiftleşirmi değiştirmek istemiyorum çünkü sonra yeni kuşa alışana kadaaar :( bi de küçük olan bana daha çok yakın duruyor :) omzuma konduğunda gömleğimin yakasını kemirmeye başlıyor :)

Erkek olan mavi ve yetişkin gibi. Dişi küçük gözüküyor. Anlaşıyorlar ama iş çiftleşmeye gelince yavru alamayabilirsin.

Zaten üreme yetenekleri 6 aydan sonra ortaya çıkıyor. Hele dişilerin daha geç 9 ay falan.

Tamam peki dişi 9 aylık olduğunda yada daha ileri zamanda çiftleşirler mi? acelem yok uzun süre bekleyebilirim hemde o sırada bana da iyice alışmış olurlar. Birşey daha sorcam peki yuvalık için çok mu erken çıkarsam mı daha iyi olur yoksa kalsa bi zararı olur mu ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tamam peki dişi 9 aylık olduğunda yada daha ileri zamanda çiftleşirler mi? acelem yok uzun süre bekleyebilirim hemde o sırada bana da iyice alışmış olurlar. Birşey daha sorcam peki yuvalık için çok mu erken çıkarsam mı daha iyi olur yoksa kalsa bi zararı olur mu ?

Daha çok erken takma dişi ufak. Birde yavru istiyorsan dışarı salma.

O olabilir.Dişinizin bir kaç fotoğrafını koyarmısınız.

Bence dişi en az bir 5-6 aylık ama üremesi için erken.

Birde bal krakeri çıkartın zararlıdır :) Ek olarakta mürekkep balığı kemiği koyarsanız daha iyi olur.

Arkadaşım sadece tahmin ama şahsımca fikrimde ısrarlıyım çünkü 3 aylıktan büyük.

Geri