petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

acaba bide alışmaz mı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bicere tarafından 23 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. bicere

bicere Guest

merhaba kuşu 2 gün önce aldım eve getrdım yemek yedırdım elımden kuş üst tünege çıktı ürktüm elimi çektim kuş kaçtı artk hep çıkmak istiyor daha yavru ama :( yemk yıyormu bılmıyorum 1 hafta sonra salacam elımıze alıyoruz temızlemek için gelmıyor kaçıyor

2. Mesut ÇETİN

Kuşu ürkütmeden evcilleştirmeye çalış.Ama öyle hemen evcilleşmesini de kesinlikle bekleme.Bir tane kuşumu evcilleştirmek için 3-4 ay beklemiştim.Ben umudumu kestikten sonra o kendi ilgilenmeye başladı bana. Şöyle brşey söyleyeyim sana , seni düşman olarak görmedikten sonra eğitilmeyecek hiçbir yavru kuş yoktur diyebilirim .

3. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Kuş korkmuş belliki ve yavru 1-2 haftaya alışır

4. bicere

bicere Guest

tamam saolun çok teşekkürler.

Sayfayı Paylaş